Який клей для плитки краще

Який клей для плитки краще - це питання турбує всіх, хто планує провести ремонт будинку своїми руками. Якість кладки багато в чому залежить саме від того, який розчин ви будете використовувати для монтажних робіт. Якщо він не задовольняє вимоги поверхні-основи, всі старання можуть звестися нанівець і незабаром кахель просто осиплеться. У цій статті ми детально розглянемо технічні характеристики, якими повинен володіти якісний клей, дізнаємося, як його вибрати в залежності від типу поверхні, і як приготувати своїми руками.

Качественный клей Полимин для плитки поможет надежно и на долго приклеить плитку.

НЕОБХІДНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Незалежно від виду складу, клей повинен задовольняти хоча б мінімальні параметри загальноприйнятих стандартів.

Якісний клей для плитки повинен володіти такими технічними характеристиками:

Міцність - витримування ударів і вібрації в процесі подальшої експлуатації;

Пластичність і однорідність - цей параметр не повинен значно змінюватися в залежності від густоти клею;

Розтікання - це якість особливо важливо для плитки для підлоги, так як розчин повинен без застосування додаткових зусиль розподілятися по поверхні і заповнювати всі порожнечі і щілини;

Високі адгезійні властивості - плитка надійно зчіплюється з облицьовуваної поверхнею за рахунок проникнення клею в структуру оброблюваного матеріалу;

Помірне висихання - суміш повинна висихати поступово, рівномірно віддаючи вологу, щоб протягом деякого часу залишалася можливість скорегувати положення плитки.

ГОТОВІ СУМІШІ АБО САМОРОБНИЙ РОЗЧИН

Для того щоб зробити правильний вибір між покупними клеєм для плитки і, зробленим своїми руками, варто зважити всі за і проти. Серед фабричних варіантів слід виділити два варіанти: готові суміші і сухі. А ось яке між ними відмінність? Готові розчини не потрібно розводити, можна відразу приступати до роботи, зазвичай вони мають в своїй основі поліуретан, тому такий клей потрібно використовувати відразу.

Сухі ж суміші можна витрачати поступово, у міру необхідності. Як розводити клей для плитки вказано на упаковці, тому приготувати його не складе труднощів. Такий розчин забезпечує надійне зчеплення з поверхнею, але на відміну від поліуретанового клею його набагато легше зчистити зі стін або підлоги при необхідності демонтажу покриття. Сухі суміші можуть виготовлятися з різних компонентів, в їх основі - пісок і портландцемент, особливі властивості забезпечують добавки.

Є ще один варіант клею для кахлю - саморобний. Як своїми руками приготувати клей для плитки: для нього буде потрібно цемент і пісок. Розведіть суміш водою до необхідної консистенції. При укладанні кахлю на бетонну основу такий склад цілком згодиться, однак при облицюванні специфічних поверхонь краще використовувати спеціалізовані суміші.

Похожие страницы: