Будівництво котеджів і заміських будинків

«Чалли Яр» - наочний приклад комплексного підходу до житлової забудови, який відповідає всім вимогам, що пред'являються до сучасного житла.Він поєднує в собі такі переваги, як екологічність і міський комфорт, самітність і транспортна доступність.

 

«Чалли Яр» - це ідеальне для життя місце, тут все відповідає уявленням про те, якою має бути середовище проживання, де однаково комфортно почувають себе і дорослі, і діти, де все підпорядковано одній меті - зробити життя сучасної людини по-справжньому щасливою.

 

Заміський котедж дає своєму власникові вагомі переваги.Насамперед, це спокій і відособленість. У відокремленості індивідуального житлового будинку вас не потурбують гучні сварки та галасливі вечірки сусідів.

 

Екологічність заміського будинку не викликає сумнівів: чисте повітря та озеленення підуть на користь здоров'ю.Забезпеченість сім'ї автономним водопостачанням та опаленням підвищує якість життя.Не варто забувати про іміджеву складову - будівництво заміського будинку як і раніше вважається престижним.

На що слід звернути увагу при будівництві

 

Поширена ситуація: забудовник орієнтується виключно на кінцевий результат і абсолютно не звертають уваги на процес будівництва.Таким чином можна упустити деталі і тонкощі, пов'язані з неякісним виконанням будівельних робіт.

 

Серйозні будівельні фірми гарантують клієнтам дотримання наступних умов:

     
  • можливість участі клієнта у створенні проекту котеджу;
  •  
  • контроль за швидкістю будівництва, дотримання термінів;
  •  
  • відповідальність...
  •  

Похожие страницы: