Будівництво Загороднього Будинки з Блоків

535555 Цей рік ми вирішили присвятити будівництва приватного заміського будинку. У Росії ми не могли навіть мріяти про це, але тут наша мрія починає втілюватися в реальність.
Як я вже писав пару днів тому. в цьому році ви станете свідками будівництва благоустроєного заміського будинку в Білорусі.І цей пост стане першим в багатомісячної епопеї, присвячений цій події.
Землю як писав раніше, ми отримали безкоштовно. Витрати ми понесли тільки на оплату податку, обмірювання та іншу бюрократичну мешуру.Таким чином ми отримали ділянку 14, 9 соток в селі Дараганове, про яку я вже писав раніше. image_big49 Усі витрати з отримання землі у нас склали близько 170 $  
Із землею ми визначилися і тепер прийшов час вибрати проект майбутнього будинку.Нижче я публікую 3 проекту з яких ми вибираємо в даний момент.  
Будинок ми будуватимемо за каркасною технологією. Основними критеріями у виборі проектів були:
 
     
  • Ціна (не більше 35000 в коробці)
  •  
  • Матеріал (будівництво karskasnoe або пінобетонні блок)
  •  
  • Розмір (від 80 до 120 квадратних метрів)
  •  
 Через кілька місяців мій Сумела вибрати кілька проектів, один з яких я піду у фіналі в роботах.Дуже хотілося б почути Вашу думку щодо даних варіантів, а також взяти участь у голосуванні в кінці поста.
Проект № 1  
Житлова площа - близько 90 кв метрів  
Вартість споруди - близько 19 000 $  
Даний проект для нас є в даний момент пріоритетним. По перше завдяки вартості споруди. klif_dr-s_rz1 По друге дуже сподобалося те що будинок не стандартний і не схожий на інші будинки в селі.Крім того дуже подобаються панорамні вікна. Наш ділянка коштує на невеликій височині і ми плануємо побудувати будинок, великими вікнами в бік лісу.
______________________________________  
Проект № 2  
Житлова площа - близько 140 метрів  
Вартість будівництва - $ 35 000  
Цей будинок стоїть в нас vtorym в списку.Як і в першому проекті дуже подобаються панорамні вікна. Але ціна в 2 з гаком рази вище. Ну і за рахунок більшого внутрішнього об'єму значно збільшаться витрати на внутрішню обробку, що теж не є добре для бюджету  
___________________________________________  

Похожие страницы: