Будівництво Дачного Басейну Своїми Руками

Акриловые бассейны для дачи фото 22 травня / 13

 

один з sposobov obzavestis dačnym басейн практична будь-яка розмір его спиратися на спеціальний проект.Коштує таке задоволення недешево і далеко не кожна людина може дозволити собі таку розкіш.Альтернативою будівництву на замовлення є створений басейн на дачі своїми руками.Як це робиться? З якими труднощами вам доведеться зіткнутися? На всі ваші питання ми і спробуємо відповісти в цій статті.

  бассейн на даче своими руками фото  

Існує два способи самостійно побудувати дачний басейн - можна використовувати готову чашу, зроблену в заводських умовах, або створити його з нуля методом монолітного лиття з бетону.Якщо ви хочете отримати унікальний кінцевий результат, то другий спосіб сприяє цьому як не можна краще.Якщо вас влаштовують стандартні заводські рішення і проста технологія монтажу, то в самий раз скористатися готовими ємностями.

 

как построить бассейн своими руками Як побудувати басейн, використовуючи заводську ємність

 

Басейн для дачі своїми руками, створений за такою технологією, передбачає величезний обсяг земляних робіт - доведеться викопати котлован, за формою і розмірами збігається з заводської чашею.Але на цьому труднощі створення басейну за такою технологією не закінчуються - щоб розмістити необхідний комплекс комунікацій, доведеться побудувати підземне приміщення, що дозволяє вільно обслуговувати системи водопостачання, водовідведення та фільтрації.В силу того, що більшість обладнання, необхідного для роботи цих систем, працює від електричної енергії, технічне приміщення має бути сухим - цей фактор вже передбачає бетонні роботи з елементами гідроізоляції.

 

Виходячи з цих тонкощів установки заводської ємності, процес влаштування такого басейну обходиться досить дорого - величезна кількість необхідного матеріалу і складність виконання робіт зводять «нанівець» видиму простоту цієї технології.Крім того, установка пластикових басейнів з використанням готової ємності дозволяє створювати виключно стандартні форми.

 

Також слід розуміти і різницю використовуваних ємностей - як правило, для їх виготовлення використовується або пластик, або акрил.Пластикова чаша для басейну є досить крихким виробом - незважаючи на гадану міцність при негативних температурах він лопається від найменшого удару.На відміну від них, акрилові басейни набагато міцніше і здатні протистояти низьким температурам.Якщо вже ви вирішили побудувати басейн своїми руками за такою технологією, то перевагу краще віддати акриловим чашам.

Похожие страницы: