Будівництво каркасної дачі Своїми Руками

Строительство дачи своими руками Пам'ятаючи ідею будівництва дачі - «це свій будинок, улюблене місце відпочинку на природі, за межею мегаполісу, тільки в літній час, найчастіше у вихідні та святкові дні ...» (докладніше дивіться будівництво дачного будинку), розглянемо вимоги до будівництву дачі своїми руками і як їх реалізувати:

 

Будівництво дачі своїми руками

 
   
 • Отже, взимку будинок не опалюється, т.е. він буде повністю проморожена.  
  Потрібна силова конструкція дачі, яку не поведе від мінусових температур - це забезпечує тільки каркасно-щитова конструкція будівлі.Каркасна дача при промерзанні забезпечить повне збереження внутрішньої обробки свого будинку і його геометрію.
 •  
 • Свій будинок повинен бути теплим в холодні ночі міжсезоння і прохолодним в літню спеку.
  На дачі річного використання немає сенсу ставити опалення.Можна поставити камін, який більше дає естетичну насолоду, і поки горить, трохи тепла.
  Тому, на дачі повинна бути застосована конструкція будинку, яка буде добре тримати внутрішню температуру. Каркасно щитовая дачаЦе завдання краще за всіх виконає каркасна конструкція свого будинку.
  Детально про теплопровідності стін каркасної дачі в порівнянні з іншими варіантами виконання стін (дерев'яний брус, цегла, блоки і т.д.), Ви можете переглянути за цим посиланням теплий будинок.
 •  
 • Мінімальними вимогами до інженерних мереж, для будівництва комфортної дачі, будуть - електроенергія і вода (досить пробурити свою свердловину).
 •  

Одноповерхова каркасно щитова дача.е. безпечні і зручні для проживання маленьких дітей і старих.    

Варіанти проектів одноповерхової каркасно-щитової дачі:

 

Мансардний каркасна дача.

 

Мансардний каркасна дача

Якщо у Вас велика сім'я, і ​​потрібна дача, вміщає сім'ю і друзів, то площа одноповерхової будівлі може бути невиправдано великий.Це потягне за собою подорожчання будівництва свого будинку (збільшена протяжність фундаментів, даху і т.д.), з'являться довгі коридори, з'їдаючи корисну площу дачі, та й втрата площі ділянки може бути значною.У цьому випадку оптимальним варіантом свого будинку буде мансардна каркасна дача.Варіанти проектів мансардного каркасно-щитової дачі:

Похожие страницы: