Будівництво Дачі Своїми Руками Відео

6.jpgминиатюра  

Септик для Котеджі Своїми руками

 

Септик для будинку - VES. Хіба проживати в будинку, де немає каналізації комфортно? І якщо її там немає, то потрібно або зробити септик своїми руками, або купити готовий.

 

Іноді роблять зливну яму дідівськими методами, а потім постійно її вдосконалять, так як воду доводиться часто відкачувати. Сучасний септик, виконаний правильно, не буде доставляти ніяких турбот, а його термін служби - практично до безкінечності.

Будівництво прибудови до дачного будинку - проекти від ганку до веранди

Що б ще прилаштувати?

У житті людини часто настає момент, коли йому стає тісно в звичному дачному будинку. І це не образний вислів, а насправді будинок не вміщає всіх: діти виросли, в сім'ї прибуток, гостей на вихідні збирається багато. Або інша причина: потрібно місце для нового захоплення онука - ремонту техніки, моделювання, різьблення по дереву. Або глава сім'ї ніяк не знайде місце для зберігання накопичених рибальських снастей і в'ялення риби. Загалом, причина у кожного своя. Тому і вирішують господарі складну задачу, якою буде прибудова до дачного будинку.

Сучасні дизайнерські проекти і новітні розробки пропонують різноманітні, і навіть різнопланові варіанти прибудов. Наприклад, веранда або господарський блок, або господарська прибудова. Проекти будинків з верандойпредполагают, що вона буде розташовуватися з лицьового боку будинку. Господарську прибудову і господарський блок планують розмістити збоку або навіть за будинком.

Правила зведення прибудови

Найчастіше, її обмірковують спочатку, ще при проектуванні будинку. Але не рідко добудовують пізніше, вже до побудованій будівлі. Щоб отримати при будівництві спорудження гарної якості, треба дотримуватися ряду вимог і спеціальних правил, основ проектування і техніки безпеки.

Оскільки прибудова - це свого роду спорудження, то для того, щоб не страждала його якість, треба правильно і з дотриманням всіх технологічних правил закласти фундамент, стикувати стіни і звести дах.

Якщо ваш старий будинок був дерев'яним, то бажано і її зробити з дерева, крім того, можна добудувати будинок і з піноблоків.

особливості прибудов

Прибудови бувають різного призначення і виконують різні функції. Звичайно ж, найбільш поширений варіант - це прибудова житлової кімнати, кухні, веранди або ганку. Рідше до будинку прилаштовують гараж або лазню.

Похожие страницы: