Будівництво дачного будинку Своїми Руками

Будівництво дачного будинку

Кажуть, що мрії не просто збуваються, а матеріалізуються. Якщо у вас з'явилася ідея побудувати власний будинок для всієї сім'ї або дачний будинок своїми руками, то чи не відкидайте цю думку як нездійсненну.Вивчивши ази самостійного підходу до цього складного - безсумнівно! - Справі, намітивши послідовність і розпланувавши всі етапи, сміливо приступайте до будівництва!

 

Хоча, якби було все так просто, то вже з цього моменту можна було поетапно розписати будівельний процес.Виявляється, що ще до початку будівництва житлового або невеликого садового будиночка своїми руками, потрібно величезна підготовка, про яку не те, що забувають, а просто не хочуть знати, вважаючи другорядним моментом.

 

Перш, ніж будувати, складіть план і кошторис!

 

Початок зведення дачного дерев'яного будинку своїми руками вимагає продуманості і виваженості кожного кроку.Ринок будівельних матеріалів сьогодні настільки великий, що він може бути побудований як зруб, споруда каркасна або з бруса, різновидів якого предостатньо.

Не рідкість, коли власники заміських будинків з часом починають робити до дому якісь прибудови. Це можуть бути веранди, тераси, збільшення даху і багато іншого. Зрештою, деякі займаються прибудовою туалетів і невеликих комірок / сараїв до дому. Одним з варіантів здійснення такої добудови будинку є звернення в компанію «Російська Садиба». Завдяки багаторічній роботі ми накопичили чималий досвід і безліч універсальних рішень для кожного з побажань замовника. Всі прибудови при цьому ми можемо робити каркасних способом, з профільованого, цільного бруса.

Кожна прибудова до будинку - це індивідуальний проект. Після отримання від вас фотографій будинку, планування прибудови - наші фахівці можуть запропонувати якісь із варіантів: як екстер'єру майбутньої прибудови, так і технології її зведення. На відміну від інших типів будівель, не можна точно відразу сказати вартість зведення тієї веранди, наприклад. Все залежить від стану і вигляду самого будинку, до якого згодом буде прибудовано приміщення. Тому кожна така робота - унікальна.
Як зводиться прибудова

Знову ж таки, як і будівля будинку, прибудова може бути побудована з бруса природної вологості, камерної сушки або каркаса. У цьому випадку наші фахівці практично завжди радять робити прибудову каркасну, але якщо ви все-таки вирішили будувати з бруса природної вологості, то просимо ознайомитися з такими моментами:

брус схильний до усадки, а це може призвести до зміщення стін прибудови щодо основної будівлі і, як наслідок, появи тріщин.
на дверях і вікнах також можливе утворення зазорів;
каркас не схильний до усадки, і прилаштувати його буде набагато швидше і простіше;
при будівництві можна використовувати величезну кількість сучасних утеплювачів і мембранних плівок.

Тому якщо будувати з бруса, то обов'язково камерної сушки або каркасний варіант.

Також не забувайте, що прибудова може бути не просто верандою, а додатковою кімнатою або ж частиною будинку, що складається навіть з кількох поверхів. Таким чином, Ви без праці можете збільшити житлову площу свого заміського будинку. При цьому ми враховуємо специфіку наявної споруди. Відзначимо, що під будь-яку прибудову - від маленької веранди, до повноцінної частини будівлі - ми робимо фундамент палі, завдяки чому прибудова буде твердо стояти на землі.
Визначення орієнтовної вартості майбутньої прибудови

Для орієнтовного визначення вартості будується прибудови, потрібно визначитися з наступним:

зробити фотографії існуючого будинку для орієнтовного визначення складності робіт;
визначитися з тим, якої висоти Ви б хотіли мати фундамент у прибудови і яка висота фундаменту у існуючого будови;
яка висота стель у існуючого будинку;
яка покрівля - з якого матеріалу - у існуючого будинку;
визначитися з параметрами майбутньої прибудови (в плані вказати розміри, використовувані утеплювачі, спосіб побудови і т.п.).

Завдяки такому підходу разом ми зможемо побудувати надійну, красиву і довговічну прибудову до Вашого дому.

Похожие страницы: