Будівництво дачного будинку Відгуки

Дом из бруса в НогинскеШановні забудовники! Будемо вдячні Вам за відправлені відгуки на нашу адресу.Всі відгуки будуть опубліковані, як позитивні так і негативні.Для відправки відкликання про будівництво перейдіть за посиланням >>

 

Світлана Алексєєва, м.Ярославль

 

Велике спасибі бригаді компанії «VIP-дім», яка побудувала мені дачний будинок.Хлопці спрацювали просто супер! Всі роботи виконані в кращому вигляді, на найвищому рівні.Проблеми вирішувалися в плановому режимі, без затримок і дуже професійно. Дом из бруса в Ногинске (вид сзади)Скоро буду ставити поруч з будинком баню і вже знаю, до кого звернуся.Респект за роботу!

 

Роман, г.Ногінск

 

Те, що буду будувати брусової будинок, знав уже давно.З ким буду будувати - вирішити було важко, компаній багато, умови різні.У компанії «VIP-дім» сподобалася комплектація зрубу і прийнятні ціни на будівництво.Та й уважний підхід до клієнтів, звичайно, зіграв свою роль. Поки до будівництва дійшло, довелося над проектом потрудитися чимало.Зате тепер все подобається, і все враховано. Дом из оцилиндрованного бревна в СерпуховеБудинок бригада побудувала в термін, і якість - що треба, як не шукав при прийманні небудь дефект або недоробки, нічого не знайшов.Працювали професіонали, нічого сказати. Будинок з бруса 6х8, два поверхи і з терасою, тепер є де з комфортом розміститися моєї не маленькій родині.Спасибі компанії «VIP-дім» за відмінну роботу.

 

Синицина Ольга Сергіївна, г.Серпухов

 

Хочу висловити свою вдячність за швидку і якісну роботу бригаді з компанії «VIP-дім».Мені було потрібно спорудити на ділянці фундамент і поставити зруб будинку 6х8 м, а часу на тотальний контроль не вистачало. Дом из оцилиндрованного бревна в Серпухове (фронтальный вид)Тому, уклавши договір з компанією, довелося повністю довіритися її фахівцям.Переживала, звичайно. Змогла приїхати через кілька днів після підписання договору, фундамент вже був готовий - все чітко в строк.Те ж саме і зі зрубом - звели менше ніж за тиждень. Тепер він відстоїть, дасть усадку, і, думаю, що буду укладати договір на подальші роботи з тією ж бригадою.Добре працюють, професійно.

Возможно, вам понравится:

Садовий дачний будинок з
Садовий дачний будинок з
гвинтові палі для дачної будинку
гвинтові палі для дачної будинку

Назад, в майбутнє - UGRA-NEWS
Найбільшу стурбованість заявники висловлюють щодо багатоповерхового будівництва в районі Самарово, що, на їх думку, призведе до зміни історичного вигляду міста, а також порушенню навколишнього середовища.Згодна з заявниками у тому, що збереження ..


Похожие страницы: