Будівництво заміського будинку Розцінки

Перед початком будівництва будинку наш відділ ПТО (виробничо-технічний відділ) складає календарний план-графік, в якому плануються основні етапи будівництва і їх тривалість.Терміни будівництва заміського будинку загальною площею 150 - 200 м2 становлять близько 1 - 1, 5 років (від укладення договору до новосілля).На практиці, якщо будівництво починається навесні, то капітальна конструкція будинку зводиться за 5-6 місяців (квітень-вересень).Терміни залежать від типу фундаменту і підготовки під нього, від матеріалів стін, типу перекриттів і виду покрівлі.Комплекс інженерних робіт (опалення, водопостачання, каналізація, електрика) виконується протягом 1 - 1, 5 місяців.Оздоблювальні роботи виконуються протягом 8 - 10 місяців (залежно від рівня складності дизайн-проекту інтер'єру).

 

При укладанні договору на будівництво заміського будинку ми складаємо детальний кошторис, яка

 

1.Розбита на етапи: підготовчі та земляні роботи (нульовий цикл), пристрій фундаменту, зведення стін, перекриттів між поверхами, пристрій покрівлі, зовнішня оздоблення фасадів (цегла, вагонка, сайдинг), встановлення вікон та дверей та ін

 

2. По кожному етапу містить обсяг матеріалів і їх вартість,

 

3.У кожному етапі наведено найменування робіт, їх обсяг та вартість.

 

4. Містить додаткові роботи, необхідні для будівництва будинку (використання спецтехніки, доставка матеріалів, під'їзні шляхи, викорчовування пнів, видалення дерев та ін)

 

Підготовлений кошторис можна обговорювати, вносити коригування (наприклад, поміняти один матеріал на інший).Таким чином, перед початком будівництва будинку ви маєте на руках детальну узгоджену кошторис, яка є підставою для складання графіка платежів.

 

В нашому офісі ви зможете подивитися кошторису та фактичні звіти з будівництва будинку, схожого на обраний вами проект.

 

Будинок з газобетону

 

Щоб спланувати свій бюджет ми наводимо орієнтовну вартість будівництва будинку за 1 кв.м. його площі. Наприклад, з нашої практики вартість будівництва заміського будинку з газобетону площею від 180 до 200 м2 становить у мінімальній комплектації від 26 тис.руб/м2 загальної площі будинку.

Похожие страницы: