Будівництво заміського будинку Ціни

Палата VELOX

В результаті заборони на нове будівництво в межах третього транспортного кільця (ТТК) у столиці частину попиту в сегменті міської нерухомості піде у Підмосков'ї, прогнозують експерти консалтингової компанії Knight Frank в спеціальному аналітичному огляді, опублікованому в четвер.

 

За даними фахівців, такі тенденції поширяться на пропозиції об'єктів нерухомості в поясі до 15 км від МКАД по Рубльово-Успенському шосе і до 20 км від МКАД по Новоризькому шосе.

 

Раніше, у зв'язку із забороною на будівництво нового житла в межах ТТК, аналітики Knight Frank прогнозували зростання вартості як вторинного, так і первинного пропозиції на ринку елітного житла.Прогноз зростання називався на рівні до 20-25%, а в традиційних районах зосередження елітного житла (Остоженка, Арбат і Патріарші Ставки) - до 40-50%.Брокери говорили також про терміни вимивання первинної пропозиції в зазначених районах Москви в межах року.

 

За прогнозами експертів Knight Frank позитивна динаміка зростання цін на заміському ринку Підмосков'я, що намітилася в 2010 році, зміцниться, і очікуване річне збільшення середньої вартості «квадрата» може скласти 5-10% до кінця 2011 року.

 

Тим часом, експерти додають, що зростання вартості відбуватиметься в найбільш ліквідних об'єктах.«Ймовірне поява попиту з боку покупців, які замість столичної нерухомості для постійного проживання віддадуть перевагу заміський котедж, трохи прискорить прогнозоване зростання цін», - йдеться в огляді.

 

«Покупці, які розглядають загорож як альтернативу Москві, для початку, можливо, задумаються про оренду котеджу в ближньому Підмосков'ї з метою спробувати і оцінити життя за містом.Далі, при збігу вимог покупця з пропонованим якістю заміського життя, можливо, орендарі зважаться на покупку будинку для постійного проживання », - зазначає директор департаменту елітної нерухомості Knight Frank Олена Юргенева.

 

«Переїзд жителів з міста в передмістя є цілком логічним розвитком ринку нерухомості мегаполісу.У багатьох світових столицях частина населення вже давно живе в приміських котеджних селищах, особливо подібна практика розвинена в США.У Москві ж ця тенденція тільки намічається, і при достатньому розвитку заміської інфраструктури і появу нових об'єктів буде зміцнюватися », - впевнена керівник відділу досліджень ринку компанії Knight Frank Наталія Сазонова.

Возможно, вам понравится:

МІЙ ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК В СЕЛИЩІ
МІЙ ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК В СЕЛИЩІ

Інвестиції в землю: можна заробити 200-300%, а можна все програти - CІА
«Можна стверджувати однозначно, що в період зростання курсу долара і євро, неясною ситуації з закриттям банків, багато людей кинулися скуповувати нерухомість - у тому числі і заміську, - погоджується Михайло Кондирєв, керуючий партнер компанії« 33 Селища »... Не приділяють достатню увагу ..

Загородки без складнощів - Informacionnoe Агенти SIA-ПРЕСС
Угоди, у вчиненні на složnee сільській власності, ризику в перспективі більш, при покупці не МОЖЕ obnaružitsâ вага підводні камені: чи не точні документи, оформлені в будівлю або землю, чи НІ, труднощі під час роботи з декількома sobstvennikami, Нюанси законним..


Похожие страницы: