Будівництво Дачі Проекти

Фото проекта по постройке дачи от компании НовееОстаннім часом будівництво дач так само популярно, як і зведення котеджів.Дозволити собі втекти від міської метушні ближче до природи, зайнятися землеробством, порибалити, та й просто відпочити у своєму власному дачному будиночку, бажає практично кожен міський житель.

 

З вартістю будівельних робіт ви можете ознайомитися в нашому.

 

Індивідуальний підхід у будівництві дачного будинку

 

Отже, ви вирішили побудувати дачу.Але що робити, якщо у вас немає часу на будівництво бажаного об'єкта нерухомості? Відповідь очевидна - довірити цю справу професіоналам.

 

Наша компанія вже більше 12 років займається зведенням дач.Ми беремо на себе всі турботи, починаючи зі створення ексклюзивного проекту, закінчуючи будівництвом «під ключ».

 

Ми розуміємо, що дачний будиночок - це втілення вашої індивідуальності.Багаторічний досвід роботи і професійна команда дозволяють нам реалізовувати будь-яку ідею клієнта в життя.

 

Наші дачні проекти

 

Фото проекта дачного домика от строительной фирмы НовееМи будуємо дачі, як за типовими проектами, так і за індивідуальними.Ви можете самі в цьому переконатися, подивившись фотографії зведених нами об'єктів.

 

Ось один з яскравих прикладів - дача в Боровінка. Будинок виконаний з клеєного бруса. Цей матеріал надає не тільки естетичний зовнішній вигляд, але і володіє високим рівнем тепло-і звукоізоляції.Така дача не вимагає зовнішньої обробки і виглядає багато.

 

А це приклад невеликого дачного будиночка з пінобетону.Цей будматеріал досить зносостійкий, а за екологічними параметрами він не поступається дереву.При цьому вартість витрат на будівництво такої дачі буде значно нижче, ніж зведення Будинок з цегли або Брюс.

 

Будівництво будинків - це якість Поліпшення вашого життя

 

Будівництво ЦАП ocilindrovannogo журнал, точильні камені цегла - Там vygodnoe прихильність до Вашої зручності.Такий будинок стане не тільки місцем для відпочинку, а й за бажання гідною альтернативою для постійного проживання.

 

У своїй роботі компанія «Новіші» використовує якісні будівельні матеріали, підібрані з урахуванням нашого суворого клімату.А архітектурні та інженерні рішення забезпечать звичний для вас рівень комфорту.

Похожие страницы: