Будівництво Дачі Статті

dds5 qqw 7547s Не подумайте, що будівництво дачі своїми руками чимось відрізняється від будь-якого іншого споруди будівель.Просто у дачі розміри трохи менша і матеріали вибираються подешевше, наприклад, дерево.Але якщо подивитися глибше, дача - це такий же будинок, в якому можна не тільки відпочивати влітку, а й жити під час весняної посівної або осіннього збору врожаю.Багато городян, втомлені від міської суєти, просто перебираються на дачу і залишають її тільки на зимовий час, а деякі залишаються жити на дачі назавжди.

 

Тому для початку потрібно вибрати проект вашої майбутньої дачі, зайшовши на сайт компанії Планета проектів http :/ / planeta, яка пропонує типові проекти для заміських будинків і дач з дерева, каменю та інших будівельних матеріалів.

 

Підходячи до питання про будівництво дачі, потрібно ретельно вивчити всі етапи будівництва заміського будинку.Про дозвільних документах на ділянку і будівництво на нього знають всі.Потім складається кошторис на. Якщо у вас все в порядку з будівельними навичками, крім того, є тямущі помічники, витрати на наймання робочої сили в кошторис не вносяться.Єдиний виняток - оренда спеціальної техніки для буріння свердловини або копання вигрібної ями на території ділянки.Про те, які будівельні матеріали вам знадобляться і скільки саме їх має бути, можна дізнатися, здійснивши підрахунок прямо в будівельному супермаркеті або з менеджерами компанії, де ви будете замовляти проект.Сюди додайте ще 30% суми, що вийшла (на непередбачені витрати).

Возможно, вам понравится:

фундамент під будинок з піноблоків
фундамент під будинок з піноблоків

Заступник керівника ФАС Марині Пушкарьової пред'явлено звинувачення - АиФ-Урал
Єкатеринбург, 25 липня, АиФ-Урал.Заступнику начальника Федеральної антимонопольної служби по Свердловській області Марині Пушкарьової пред'явлено звинувачення.

Кредитку даром хочете? Тоді платіть! - Офіційний веб-сайт радіо Вести ФМ
Втім, кредитки - далеко не найбільш витратна стаття витрат у клієнтів банків.

У Нарва-Йиесуу почався будівельний бум (4) - Postimees
«Правда, вигоди це будівництво приносить лише підприємцям, а не нашому місту: купують квартири в основному іноземці, так що багатьох платників податків більше не стає», - зазначає Войсніс.Купити квартиру за 200-500 тисяч євро, щоб потім використовувати її в якості..

На Уралі за корупцію будуть судити чиновницю з ФАС і її спільників - Rosbalt.RU
+291,1 Великобританії RF (посередництво у vzâtočničestve, ІДЕАЛЬНИЙ gruppoj осіб за попередньою sgovoru у великому розмірі) р."Б" ч.4 ст. 291 КК РФ (дача хабара посадовій особі у великому розмірі) та ч.2 ст. 291 КК РФ (дача хабара посадовій особі в значному розмірі)... Зверталися (особисто і ..


Похожие страницы: