Будівництво Дачі Самостійно

Ремонт и строительство дачВсе. Вистачить Ви вже втомилися від оголошень. Пора зайнятися цим самостійно. Дружина, теща або Ви самі бажаєте або в наказовому порядку здійснити, не проблема.Все у Ваших руках. Адже можливість не головне, головне - мотивація.Ваша дача повинна задовольняти Вас. Це Ваш острівець спокою і безтурботності від шуму і настирливості міста.

 

Перш за все, необхідно почати з задуму ... обговорення.Чи то Ви будете вести обговорення із замовником, чи то Ви самостійно здійсните ремонт і будівництво.У будь-якому випадку необхідно скласти, як зараз модно говорити, бізнес-план. Ремонт и строительство дачРозрахувати необхідно кількість матеріалу, робочої сили, грошових коштів.

 

може бути як косметичний, так і капітальний.

 

Косметичний ремонт дач являє собою поновлення найчастіше зовнішньої частини Вашої дачі: стіни, поли стелю.Косметичний або ремонт "на швидку руку" іноді може дозволити собі заміну сантехніки, освітлювальний приладів.Метою цього ремонту не є сам ремонт ... мета-навести привабливість, усунути видимі дефекти.

 

Ретельне ремонт ЦАП predpolagaet практичні комплексні, kardinalnoe заміні підлог, про прочитання Очищення, заміна інженерних систем Котеджі (електричний, Водопостачання, опалення, безпеки). Ремонт и строительство дачКапітальний ремонт вимагає великих витрат як фінансових так і моральних.Всі статті про ремонт дач і котеджів Ви можете переглянути тут.

 

Етапи ремонту

 

Спочатку начините зі складання плану.Проект допоможе Вам у цьому. Проект передбачає всі складові: кількість матеріалів, фарби, цвяхів і т.д.

 

Далі Вам необхідно здійснити приготування. Закупити всі необхідні матеріали, визначитеся з територією, приберіть все непотрібне і що заважає вашому проекту.

 

Третьою складовою є безпосередній ремонт.Це найважливіший етап, тому необхідно приступити до нього з усією віддачею.Розповідати про ремонт дуже довго, але Ви можете переглянути статтю «Ремонт старої дачі, капітальний ремонт дачі»

 

І завершальним етапом є прикраса, або наведення "марафету".Створення привабливості просто необхідно. Так як кажуть: зустрічають по одягу. Так що Вашої дачі, і його привабливість в Ваших руках.

Возможно, вам понравится:

фундамент під будинок з піноблоків
фундамент під будинок з піноблоків

Як ми не дійшли до Мосміськдуми - Slon.ru - редактори ділових новин
Ну, а потім пробиралися, та Проспект Академіка Сахарова, нарешті, 5 березня, коли, як і в pošutil Twitter Навальний, в результаті nečestnyh бере Путін прийшов до влади, Kičanova і Каца.За два роки роботи в раді ..

Похожие страницы: