Будівництво Кирпичного дачних будиночків

64239b Основне питання, яке стоїть перед власниками дачних ділянок під будівництво дачних будиночків - з чого їх побудувати, з цегли або дерева? І той, і інший будівельний матеріал для будівництва мають свої переваги і недоліки, тому необхідно чітко уявляти собі, яким буде будинок.

 

Цегла при будівництві дачних будиночків є більш довговічним і практичним матеріалом.Він не гниє, йому набагато менше, ніж дереву, страшні пожежі, дачні будиночки з цегли краще тримають тепло.та й будівництво дачних будинків недорого можливе тільки з дерева.Однак обігрівати цегляну будівлю необхідно набагато довше.Тому, якщо власник буде бувати на дачі не часто, варто будувати дачні будиночки з дерева.

 

З урахуванням сезонної експлуатації таких будівель та вимогами економічності, дачні будиночки з бруса сьогодні є досить затребуваними і популярними.Сучасне будівництво дачних будиночків з цього матеріалу приваблює покупців - дешевизною і не меншою довговічністю, ніж у блокових або цегляних будівель.Завдяки прийнятною вартістю і відмінним гігієнічним та оздоровчим властивостям деревини дерев'яні будинки на дачах стали порятунком людей від міської суєти і прекрасним джерелом накопичення нових сил та енергії.

 

Вибираючи при будівництві дачних будиночків в якості будівельного матеріалу дерево, можна значно заощадити на фундаменті, на внутрішній обробці будинку.До того ж, дерево є більш екологічно чистим матеріалом, ніж цегла.Важливий і такий аргумент на користь дерева, що дачні будиночки з нього, обійдуться майже в півтора - два рази дешевше, ніж будівництво кам'яних будинків.

 

З великою відповідальністю при будівництві дачного будиночка необхідно підійти до зведення фундаменту.Для цього, також, необхідно вирішити питання про будівельні матеріали, з яких будуть будуватися дачні будиночки.Для будівництва дач з цегли, які важчі, необхідний суцільний грунтовний фундамент.Для будівництва дач з деревини можна обійтися стрічковим фундаментом, який проходитиме під несучими стінами.

Похожие страницы: