Будівництво дачного туалету і Душа

Навіть на дачі можна відмовляти собі в комфорті. В особливій мірі це стосується туалету.Це найбільш важливе приміщення для створення зручності на дачі. Про його облаштуванні необхідно потурбуватися ще до початку городнього сезону.Найчастіше, далеко від міста локальна система каналізації відсутня.Тому доводиться викручуватись, хто як може.

 

Існує великий вибір матеріалів, з яких можна побудувати туалет.Та й різновидів таких будівель досить, щоб вибрати відповідну конструкцію.Визначившись з матеріалом, з якого буде споруджуватися будова потрібно скласти креслення дачного туалету.Завдяки йому можна розрахувати кількість необхідних будматеріалів.Так що перш ніж приступати до будівництва, складіть план робіт.

 

Дачный туалет с выгребной ямой Подібні споруди можна розділити на кілька різновидів відповідних для дачі:

 
     
  • туалетний будиночок з вигрібною ямою;
  •  
  • типової пудр-клозет;
  •  
  • заводський біотулет.
  •  
 

Для такої споруди спочатку виривають котлован.Потім облаштовують вигрібну яму, зміцнивши стінки бетонними кільцями, цеглою, монолітним бетоном або встановивши в котлован пластикову ємність.

 

Над ямою встановлюють туалетний будиночок з підручного матеріалу, в якому розміщують постамент або стульчак.Такий проект туалету для дачі передбачає накопичення відходів життєдіяльності у вигрібній ямі.

 

Якщо конструкція не герметична, рідкі відходи частково просочуються в грунт або випаровуються.Наповнення герметичній ями відбувається швидше. Коли нечистоти досягнуть певного рівня, їх доводиться видаляти.Очищення виробляють або самостійно за допомогою насоса, або викликають асенізаторську машину.

 

Дачный туалет типа пудр-клозетаДля пудр-клозету також будують будиночок, але без вигрібної ями.У цьому варіанті дачного туалету відходи збирають в ємність, розташовану під стульчаком.Для більшої зручності встановлюють два «різнокаліберних» резервуара.У меншому роблять невеликі отвори і вставляють в більший, збоку якого проробляють круглий вихід і встановлюють дренажний шлаг.По ньому зайва рідина буде йти в землю або в дренажну систему.Поруч зі стульчаком поміщають вмістилище для наповнювача. Це може бути тирса, торф або суха земля.

 

Після відвідування туалету відходи присипають наповнювачем.Це зменшує неприємні запахи і сприяє розкладанню нечистот.У міру заповнення резервуара, його виносять на компостну купу. Схема побудови туалету на дачі типу пудр-клозету повинна враховувати метод діставання ємності.Принципово їх всього два. У першому випадку резервуар виймають з стульчака, піднявши сидіння.У другому ззаду споруди споруджується невелика дверцята, відкривши яку можна вийняти накопичувач.

Похожие страницы: