Будівництво дачного будинку з шлакоблоків

проект дома из шлакоблоков Інтерес до будівництва приватних і малоповерхових будинків з шлакоблоків, існує постійно.Це природно випливає з привабливих властивостей самого матеріалу.Шлакоблоки виготовляються на основі відходів виробництв, пов'язаних зі спалюванням значної кількості твердого палива, тобто їх основним компонентом служить практично безкоштовна сировина, що дозволяє істотно скоротити вартість зведення стінових огорож.

Шлакоблок можна використовувати не тільки в надземної частини будинку, але і для влаштування несучих стін підвалу, так як він не сприйнятливий до вогкості і володіє хорошою несучою здатністю, при належній гідроізоляції, забезпечується його тривала і надійна служба.Шлакоблок - відносно легкий матеріал, що дає можливість не тільки скоротити витрати на механізацію при будівництві, а й зменшити товщину стін, в порівнянні з цегляним варіантом.

 

Тому проекти будинків з шлакоблоків займають свою нішу в реченні з боку проектних організацій і індивідуальних розробників документації.Враховуючи регіональну специфіку будівництва з шлакоблоків, розвиненого в основному в місцях виробництва цього будматеріалу проекти будинків з шлакоблоків безкоштовно можуть представлятися будівельними організаціями або постачальниками матеріалів, зацікавленими у виборі забудовником іменного цього варіанту проектного рішення.

 

Шлакоблок не володіє стійкими характеристиками по теплопровідності, міцності, водопроникності, що істотно обмежує ринок збуту, оскільки транспортування на значні відстані істотно збільшує ціну матеріалу, яка перестає відповідати його споживчими властивостями.Однак, на територіях, в яких є традиція і досвід будівництва їх цього матеріалу, він користується стійким попитом і застосовується не тільки в приватному будівництві, а й для зведення комерційних, складських, адміністративних будівель орієнтованих на мінімальну вартість споруди.

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинку. Будинок з
Будівництво будинку. Будинок з

У вогні не горить. Який будинок найбезпечніше при загорянні - Аргументи і факти
На DACA ") мій obsuždali, що не podpustit вогонь dačnomu додому... Звичайно, найлегше зробити це в будинку з негорючих матеріалів: цегли, пористого бетону, керамзитобетону і т.п. Більш .. При будівництві дерев'яних будинків часто використовуються вогнезахисні просочення.

Похожие страницы: