Будівництво дачних будинків з піноблоків

дачный домик из пенобетонаЩе недавно, здавалося б, не було ніякої альтернативи звичайним будівельним матеріалам - бетон і цегла використовувалися повсюдно, а використання нетрадиційних технологій завжди відбувалося у вигляді експерименту.Поява пінобетону (газобетону) вчинила справжню революцію в індивідуальному будівництві.Піноблоки мають видатні характеристики, вони легкі, добре тримають тепло, їх можна обробляти самими різними способами, в тому числі і ручними.

Будувати з піноблоків просто і швидко. Бригада з 2 чоловік легко зводить будинок під покрівлю всього за один сезон, терміни будівництва, таким чином, сильно скорочуються, а процес стає більш формалізованим.Піноблоки кладуться на спеціальний клей, до них не потрібно розчин і т.п., весь процес виглядає як збірка кубиків Lego за відповідним проектом.Проект будиночка з піноблоків враховує деякі особливості даного будівельного матеріалу.

 

Âčeistye буковіци - Екологічно чисте будівельний матеріал.Піноблоки мають малу вагу, але досить значний розмір - можливостей для «викладання» дрібних частин фасаду значно менше, але загальна швидкість будівництва сильно зростає.Зниження ваги призводить до головного скороченню кошторису на будівництво - будинок з піноблоків вимагає більш простого фундаменту. проект дома из пенобетона 3Порівняння кошторисів на фундамент звичайного цегляного будинку і будиночка з піноблоків, абсолютно точно буде не на користь першого.

 

Маючи різні за товщиною, але однакові за теплоудержуючою здатності стіни, будинки з цегли і піноблоків функціонально нічим не відрізняються, але різниця в ціні виявляється досить значною.Для будинку з піноблоків можна буде скоротити значну частину земельних фундаментних робіт, так як цілком реально обійтися найпростішим фундаментом на палях.Дана обставина зробило будівництво будинків з піноблоків вельми популярним, а типові проекти - затребуваними.

 

Типові проекти будинків з пінобетону

 

Архітектурне різноманітність типових проектів будинків з пінобетону відображає не тільки традиції різних архітектурних шкіл, а й широко використовує характеристики матеріалу.Наприклад, часто застосовуються полегшені перекриття, або навпаки - легко створюються «монолітні» внутрішні стіни, що у випадку з цеглою або бетоном було економічно необгрунтованим.

Возможно, вам понравится:

Будівництво барбекю з
Будівництво барбекю з

«Мертві» проекти. Чому воронежці неохоче переїжджають жити за місто - АіФ в Eagle
Сьогодні додому до Городова запропонувати вам, щоб не порізати будь-який смак і Достаток.Тільки от переїжджають туди не дуже-то охоче. Сучасне житло за межею .. На будівництво інфраструктури для інвестпроектів житла економ-класу з федерального чи обласного бюджету виділяються субсидії.

Похожие страницы: