Будівництво дачних будиночків з піноблоків

Кожен городянин після трудового тижня хоче відпочити від міської суєти, де то за містом на дачі, ближче до природи.Відразу виникає питання - купити будиночок у передмісті в селі чи, придбавши ділянку побудувати собі дачу.У даний час існує багато проектів дачних будинків з піноблоків.

 

Слід звернути увагу на те, що будиночки розміром до 7х7м.не призначені для постійного житла це будиночки, куди можна приїхати на один три дні і то в весняно - осінній період.Тобто це прекрасне місце для відпочинку на вихідних і для любителів покопатися в городі. Строительство дачных домов из пеноблоков Якщо ваша дача будить знаходитися поблизу від лісу або водойми, і вам захочеться приїжджати на дачу взимку, то вам знадобиться проект дачі будиночка з піноблоків розміром 8х10м.

 

У вас є два варіанти:

 

• самому зайнятися будівництвом - купити і привести будматеріали, після чого зайнятися зведенням майбутньої дачі (для цього вам знадобляться навички будівельника);

 

• звернутися в будівельну організацію і в прайсі "будівництво будинків з піноблоків проекти ціни" вибрати прийнятний для себе варіант.

 

Давайте розглянемо обидва варіанти докладніше. Для самостійного будівництва вам знадобляться блоки з пінобетону, цемент і пісок для розчину, арматура і це лише для зведення стін.Для тих, хто хоче ще трохи заощадити - можна придбати верстат для виробництва піноблоків.

 

І так після вибору проекту необхідно на ділянці зробити розмітку під фундамент, глибина фундаменту вибирається з розрахунку 50-75см., А ширина фундаменту повинна бути на 10-15см більше товщини стін. Після цього слід вирити траншею для фундаменту згідно з проектом розмітки.

 

Потім приступаємо до установки фундаменту. Найчастіше дачні будинки з піноблоків встановлюються на фундаменті з фундаментних блоків або на так званому стрічковому фундаменті.Хоча можна спробувати зробити фундамент і самому для цього вам знадобиться цемент, пісок, велика зола або гравій (як заповнювач) арматура і бетономішалка для розчину.З одного боку це дешевше, але на зведення фундаменту у вас піде дуже багато часу.

Возможно, вам понравится:

дача своїми руками 2
дача своїми руками 2

У Іллінському борються за збереження пологового притулку Великої княгині Єлизавети Федорівни - Фронда ТВ
Фото За Єлизавети Федорівни в легкому одязі у rodilnogo притулку в Ilinska.Фото 1900 року. .. Я часто ходжу повз цього будиночка і завжди ним милуюся. .. Там нас запевнили, що промови про будівництво автозаправки бути не може, т.к в окрузі розташовуються дачні ділянки.

Похожие страницы: