Будівництво дачних будиночків з Блоків

увагу! Варто подивитися!

 

блок-контейнери БК-00  
супер-ціна - 50 000 руб!  
ПОСПІШАЙТЕ, Ви всього 20 штук!

Informacionnoe лист  

Якщо 10-15 років тому блок контейнери використовували, як правило, на будівельних об'єктах і у вахтових селищах як приміщення для проживання робітників, то сьогодні металеві будиночки можна зустріти і на дачних ділянках.Зростання їх популярності серед дачників, в першу чергу, пов'язаний з невисокою ціною на модульні будівлі.Дійсно, квадратний метр дачних будинків з блок контейнерів з усіма комунікаціями і хорошою обробкою обходиться в 2-3 рази дешевше, ніж той же квадратний метр на дачі з цегли або бруса, але без обробки (5, 000-10, 000 рублів проти 15, 000-20, 000 рублів).

 

Не менш важливо, що терміни будівництва дачних будинків з блок контейнерів - всього 1-2 тижні, вже з урахуванням укладання фундаменту.До речі, швидкобудуюємі дачні будиночки можна встановлювати і просто на рівну площадку - без будь-якого фундаменту, що значно прискорює процес зведення дачі і зводить витрати на нього до мінімуму.д.);  

 • блок контейнери добре протистоять злому і діям вандалів;
 •  
 • окремі модулі дачного будинку можна в будь-який момент демонтувати і перевезти на нове місце;
 •  
 • модульна конструкція металевих будиночків дозволяє розширювати їх і робити перепланування навіть вже готових...
 •  

  Возможно, вам понравится:

  дача своїми руками 2
  дача своїми руками 2

  У Іллінському борються за збереження пологового притулку Великої княгині Єлизавети Федорівни - Фронда ТВ
  Фото За Єлизавети Федорівни в легкому одязі у rodilnogo притулку в Ilinska.Фото 1900 року. .. Я часто ходжу повз цього будиночка і завжди ним милуюся. .. Там нас запевнили, що промови про будівництво автозаправки бути не може, т.к в окрузі розташовуються дачні ділянки.


  Похожие страницы: