Будівництво дачного будинку з Цеглини

 
Готові проекти будинків

 

Проекти будівель

 
Власний автомобіль - одна з умов комфортного життя в заміському будинку, тому проекти котеджів з гаражем користуються на порядок більшим попитом, ніж удома без гаража.Звичайно, деякі вважають за краще облаштовувати гараж окремо, осторонь від житлового будинку, проте проекти будинків з гаражем мають безсумнівні переваги: ​​наприклад, вам не доведеться в кепську погоду виходити на вулицю, щоб дійти від будинку до гаража, так як практично всі проекти будинків з гаражем передбачають вхід в гараж безпосередньо з дому.Гараж також може бути включений в систему опалення, яку передбачає проект будинку, а теплий гараж - необхідне приміщення в зонах з холодним кліматом.І, нарешті, врахуйте, вибираючи такі проекти будинку, гараж може бути використаний не тільки за прямим призначенням, але і як майстерня або домашній склад.Зрозуміло, зручніше, коли таке приміщення під рукою, а не на іншому кінці ділянки, тому, вибираючи проект будинку, обов'язково вивчіть проекти будинків з гаражем!

 

Проекти будинків 1 - 15 з 663

1 2 3 4 травень | »| кінець  

Проекти будинків 1 - 15 з 663

1 2 3 4 травень | »| кінець  
днів
 
 
Останні проекти будинків
 
Нові проекти будинків
 
 
Проект місяці
 

Визначення площ

Розрізняють чотири типи площ, характерних для кожного з проектованих будинків:  

Площа забудови - це площа, обмежена зовнішнім контуром будинку на рівні першого поверху; це практично площа, яку представляє проекція будинку на кресленні проекту благоустрою земельної ділянки.

 

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинку. Будинок з
Будівництво будинку. Будинок з

У вогні не горить. Який будинок найбезпечніше при загорянні - Аргументи і факти
На DACA ") мій obsuždali, що не podpustit вогонь dačnomu додому... Звичайно, найлегше зробити це в будинку з негорючих матеріалів: цегли, пористого бетону, керамзитобетону і т.п. Більш .. При будівництві дерев'яних будинків часто використовуються вогнезахисні просочення.

Похожие страницы: