Будівництво Загороднього Будинки з Цеглини

Одним з основних напрямків діяльності компанії «Заміський будинок» є проектування та будівництво заміських будинків із цегли.Ми виконуємо як окремі види будівельних робіт, так і повністю будівництво цегляних будинків під ключ, починаючи з підготовки проекту, розмітки ділянки, закладки фундаменту і зведення коробки будинку і закінчуючи зовнішньою і внутрішньою обробкою, а також установкою інженерного устаткування.

 

Приклади проектів цегляних будинків

 

Загальна площа: 160, 2 м ²

 

Розміри: 12.3х12

 

Ціна: 4228000 руб.

 

Загальна площа: 297, 5 м ²

 

Розміри: 15.5х29.6

 

Ціна: 6818000 руб.

 

Загальна площа: 327, 5 м ²

 

Розміри: 19, 3 х 15, 5

 

Ціна: 5876000 руб.

 

Переваги цегли

 

Цегла виключно готується.При проектуванні і будівництві цегельних будинків, на відміну від будинків з пінобетону та інших пористих матеріалів, як правило, не виникає проблем з несучою здатністю стін і рівномірним розподілом тиску на стіни.
Висока вогнестійкість цегли забезпечує чудовий рівень пожежної безпеки.

 

Багата практика будівництва будинків із цегли протягом декількох тисячоліть у всьому світі доводить, що це - один з найбільш довговічних будівельних матеріалів.Заміський будинок з цегли дістанеться не тільки Вашим дітям, але й онукам, а, мабуть, і правнукам.По довговічності цегляні будинки просто не з чим порівняти - вони побудовані на століття.

 

Важливий фактор комфорту - велика теплоємність цегли.Він повільно нагрівається і повільно остигає, тому взимку при неполадки з опаленням будинок з цегли далеко не відразу розгубить тепло, а влітку в наступила спеку в ньому довше зберігається прохолода, ніж в легенях будівлях.

 

Величезну роль у тому, які будинки ми вибираємо, відіграє психологічний фактор.Цегляні будинки та котеджі виділяються своєю солідністю, грунтовністю, стійкістю.Камінь - синонім надійності; на нього можна покластися. Відчуття капітальності, непорушності створює ні з чим не порівнянне відчуття спокою, безпеки і стабільності.

Возможно, вам понравится:

ГОЛОВНА ІЗ GAZOSILIKATA
ГОЛОВНА ІЗ GAZOSILIKATA

Хатинка за індивідуальним ескізом - Молнет.ру
Проекти дерев'яних будинків, лазень і котеджів враховують всі необхідні особливості будівництва.Це і ландшафт місцевості, і роботи із застосуванням нових будівельних технологій, які набагато зменшують час зведення додаткова будинок.

Похожие страницы: