Будівництво Басейну в заміському будинку

[07.06.2011] Будівництво
Бетонні басейни  
Види басейнів  
У власників заміських будинків часто виникає бажання побудувати на своїй дачній ділянці басейн на садовій ділянці.І тут постає питання вибору, оскільки варіантів побудови басейну, як на самій ділянці, так і в будинку - величезна безліч.Так, можна поставити стаціонарний басейн або ж віддати перевагу збірній конструкції.До другого типу басейнів відносять надувні й ПВХ басейни на каркасній основі.Їх можна встановлювати на початку сезону і прибирати по його закінченні.Стаціонарний басейн - це грунтовна «споруда».  
Басейн з бетону  
Одним з видів стаціонарних басейнів є бетонний.Це інженерна конструкція, що складається з самої бетонної чаші з обробкою з мозаїки або кахельної плитки, та водопровідної системи.
Як і будь-яке будівництво, зведення бетонного басейну починається з його проектування.При складанні проекту, беруться до уваги всі деталі: розташування на місцевості, бажані габарити і форма чаші, товщина стінок і дна.Після складання і затвердження проекту проводяться підготовчі роботи.
Основні етапи будівництва  
Підготовка основи бетонного басейну - це риття котловану, облаштування підкладки з піску, закріплення донного зливу, скімерів і форсунок, протитечій та інших комунікацій.Після цього котлован заливається бетонною основою. На добре висохлому бетонній основі монтується опалубка з металу або дерева.
Наступним етапом проводиться бетонування басейну, для чого застосовують особливі марки цементу, такі як цемент м500до, з урахуванням всіх норм і вимог (дно повинно бути нахилене, а борта - рівні).
Після того, як бетонна основа повністю застигло (це дуже важливо!), Можна перейти до фінішної обробки басейну і його декорування.Зазвичай для цих цілей використовують дуже популярну сьогодні мозаїку або ж кольорову керамічну плитку.
Завершальний етап зведення бетонного басейну - це ретельна затирка швів в місцях стиків плитки.Для цього використовуються спеціальні епоксидні затірки, які в найширшому асортименті представлені сьогодні на будівельному ринку.

Возможно, вам понравится:

дача своїми руками 2
дача своїми руками 2

Ціни на житло в Мурманську майже зрівнялися з петербурзькими - Російська газета
Для зими namečena оренди 12 kvartirnogo trehétažnogo будинку на вулиці Полярні Зорі.Наприкінці року передбачається закласти підвалини для ще однієї пари малоповерхівок на 72 квартири, які планується побудувати до осені 2015 року.Прилеглу територію впорядкують - на ній ..

Переваги гвинтового фундаменту - Блог Челябінськ
Гідність .. vintovogo фундамент.Першим пунктом треба поставити швидкість зведення конструкції. У порівнянні з іншими видами основ, фундамент на металевих палях вимагає набагато меншого часу, тому його часто використовують для будівництва dačnyh domikov.


Похожие страницы: