Який тепловентилятор вибрати

Абсолютно всі тепловентилятори, оснащені нагрівальним елементом - нагріває повітря, вентилятором - поширюють нагріте повітря, а також термостатом, який дозволяє встановити рівень нагріву. Як нагрівальний елемент, в тепловентиляторах можуть використовуватися спіраль зі сплаву з високим електричним опором або керамічні пластини.

Согреться дома поможет Термовентилятор Handy Heater в Киеве можно купить по самой выгодной цене.

При роботі, спіральний нагрівальний елемент, розігріється до дуже високої температури, в кілька сотень градусів, температура керамічного нагрівального елементу, значно нижче. Слід знати, що керамічний нагрівальний елемент, віддає тепло набагато краще, ніж спіралевий.

Тому тепловентилятор з керамічним нагрівальним елементом, обігріє тепло не гірше, ніж той як нагрівальний елемент, якого використовується розпечена спіраль. Також, керамічні тепловентилятори, не забруднюють повітря продуктами згоряння і забезпечують високу пожежобезпечність.

Тепловентилятори, досить швидко нагрівають повітря, але для тривалого використання вони не призначені. Тому використовувати таку техніку потрібно, для тимчасового нагрівання невеликого приміщення. Тепловентилятор досить універсальний прилад, він може використовуватися як для обігріву приміщення, так і працювати як звичайний вентилятор. Тому використовувати таку техніку, ви зможете в будь-який час року.

Якщо все-таки, ви потребуєте в тривалому обігріві приміщення, тоді вам краще задуматися про покупку обігрівача. При роботі їх можна залишати без нагляду на тривалий час, тому що вони найбільш пожежобезпечні. Потужність тепловентиляторів, коливається в межах від 600 Вт до 3 кВт. Чим вище цей показник, тим швидше прилад буде справлятися з поставленими йому завданнями.

Похожие страницы: