Який корм краще для кішок?

Вибір сухого корму для свого вихованця для більшості власників виявляється непростим. Асортимент в зоомагазинах дуже великий, але без спеціальних знань зорієнтуватися важко. Ми підкажемо вам, на які параметри насамперед слід звертати увагу, щоб зробити правильний вибір.

Зоотовары в большом выборе представляет интернет-зоомагазин ezoo.com.ua тут есть все для ваших любимцев.

Кішки - облігатні хижаки

Зауважте формулювання питання: не якийсь корм краще взагалі, а який краще саме для кішок - і це принципова відмінність. Кішки були і залишаються облігатними хижаками, де б вони не проживали і який спосіб життя ні вели.

Біологи навіть вважають, що їх не можна вважати повністю одомашненим видом, на відміну від собак, тому що вони повністю зберегли форми поведінки, властиві їх диким предкам. Облігатний хижак - це тварина, пристосоване харчуватися виключно м'ясом, і вирішуючи питання, який корм краще купити для кішок, вам потрібно, перш за все, оцінювати кількість м'яса в складі корму.

Білок - не завжди м'ясо

Зверніть увагу, чи не білка, а саме м'яса - це дуже важливо. Справа в тому, що виробництво корму для кішок регулюється строгими нормативами, визначальними кількість білків і жирів, а також вітамінів і мінералів в раціоні, однак вони ніяк не регламентують джерела, з яких ці поживні речовини отримані.

Таким чином, виробники кормів для кішок, не порушуючи нормативів, можуть створити свій продукт повністю або частково з рослинної, а не тваринного білка, додати більше зернових, щоб отримати потрібну калорійність, використовувати замість свіжого сировини борошно, а вітаміни і мінерали заповнити синтезованими добавками.

Вийде збалансований раціон, ось тільки користі кішкам від нього буде небагато, адже їх організм пристосований до засвоєння поживних речовин тільки з продуктів тваринного походження, а тому тільки м'ясо є для них найкращим харчуванням.

Похожие страницы: