Вибираємо сейф для зброї

Згідно з чинним українським законодавством, власникам вогнепальної зброї необхідно забезпечити належні умови його зберігання - виключають доступ до нього сторонніх осіб. Для безпечного та надійного зберігання зброї призначені спеціальні сейфи і шафи - збройові.

Мы предлагаем Вам надежные сейфы оружейные, которе прослужат долгий срок.

В даному огляді ми розберемо основні моменти на які слід звернути увагу при виборі сейфа для зброї. Розглянемо існуючі типи збройових сейфів, основні їх характеристики. Торкнемося питання установки збройового сейфа.

Для фізичних осіб вибір сейфа визначається особистими побажаннями і переваг власника. Юридичним особам при виборі збройового сейфа слід керуватися вимогами МВС. По-перше, товщина бічних стінок корпусу повинна бути не менше 3 мм, а замикатися сейф повинен двома замками. По-друге, боєприпаси і порох повинні зберігатися окремо від зброї, в ящику, який замикається. Вимога до окремого зберігання боєприпасів може бути задоволено і без придбання додаткового ящика - досить вибрати модель сейфа, обладнану замикається патронним відділенням (трейзером).

Залежно від об'єкта зберігання розрізняють 2 типу сейфів - пістолетні і збройові. Як видно з назви, перші призначені для зберігання пістолетів, а другі - для рушниць. Залежно від класу захисту розрізняють збройові шафи і сейфи. Збройові шафи виготовляються з листової сталі товщиною до 2 мм і обладнані вони найпростішими замками - це економічний варіант, який підходить для фізосіб. Сейфи для зброї відрізняються більш високим класом стійкості до злому, зазвичай вони мають сертифікат взломостойкості і підходять для юросіб.

Якщо збройові шафи виключно вітчизняного виробництва, то серед сейфів на російському ринку зустрічається багато моделей імпортного виробництва - китайського, словацького, німецького, італійського та американського. При виборі моделей високого класу, слід звернути увагу на імпортну продукцію. Якщо ж клас захисту не є пріоритетом, то має сенс вибирати серед вітчизняних моделей - якість їх цілком задовільний, а ціна невисока.

Після того як визначилися з типом сейфа, слід підібрати модель, відповідну висоті і кількістю стволів. Для домашнього зберігання зазвичай вибирають сейфи на 1-3 рушниці, для обладнання збройових кімнат місткість сейфів обчислюється десятками стовбурів. Асортимент відрізняється великою різноманітністю, тому річний підбір вельми складний, і без допомоги консультанта частіше за все не обійтися. Деякі магазини пропонують своїм відвідувачам інтерактивні сервіси для підбору моделей за характеристиками, що дозволяють легко і швидко знайти те що потрібно.

Найчастіше, збройові сейфи закриваються ключовими замками, але зустрічаються також моделі обладнані кодовими замками. Вартість ключового замка сувальдного типу менше вартості кодового, але по взломостойкості якостям перші анітрохи не поступаються другим. Єдиною незручністю при експлуатації ключового замку є зберігання ключа - доводиться зберігати його в затишному місці, або постійно носити з собою.

Інтер'єр збройових сейфів зазвичай комплектується ложементами - спеціальними підставками під рушниці. Ложементи бувають верхніми і нижніми, і забезпечують фіксацію рушниць в сейфі. Зовні сейфи для зброї, найчастіше, мають зносостійке полімерно-порошкове покриття. Ексклюзивні елітні моделі мають обробку шпоном з цінних порід дерева або глянсове покриття лаком в декілька шарів.

Після покупки збройового сейфа або шафи, слід приділити увагу правильній його установці. Вона потрібна, по-перше, для безпечного зберігання зброї. Часто дільничні справедливо вимагають анкерного кріплення - щоб сейф не винесли з квартири разом зі зброєю. По-друге, збройові сейфи і шафи нестійкі через великої висоти при невеликій площі підстави - при відкритих дверях висока ймовірність перекидання незакріпленого збройового сейфа.

Похожие страницы: