Вибираємо гіпсокартон

Гіпсокартон широко застосовується в різних сферах будівництва, тому на будівельному ринку гіпсокартон вже давно. Цей будівельний матеріал є якісним, недорогим і простим в монтажі. Цих властивостей достатньо, щоб область його застосування була дуже широкою.

На сайті компанії SINIAT купити гіпсокартон Ви зможете швидко і за найкращою ціною.

Кріплять гіпсокартон до самих різних поверхнях, навіть до підлоги. Монтаж здійснюють на спеціальну металеву обрешітку. Проводячи ремонт, гіпсокартоном можна замінити шпаклівку і штукатурку. Іншими словами, брудні і трудомісткі роботи можна замінити простим монтажем гіпсокартону. За допомогою гіпсокартону вирівнюють стіни і стелі, встановлюють додаткові перегородки та стіни, обладнають ярусні стелі.

Існує чотири види гіпсокартону:

1. ГКЛ - гіпсокартонний лист звичайний, колір - сірий.

2. ГКЛВ - з підвищеною стійкістю до вологи. При виготовленні цього виду гіпсокартону використовуються спеціальні добавки, що зменшують всмоктування вологи. Лист являє собою картон, оброблений антисептиком, це і захищає його від утворення грибка. Цей тип гіпсокартону підійде для обробки приміщень і кімнат з підвищеною вологістю, наприклад, таких як кухня, підвал або ванна кімната.

3. ГКЛП - протипожежний. Застосовують такий вид гіпсокартону для обробки стель і стін в підсобних і індустріальних приміщеннях.

4. Сендвіч панелі - комбіновані листи. Їх можна назвати гіпсокартонними конструкціями, на які наклеєний утеплювач. Працюючи з таким гіпсокартоном, ви не тільки обробити поверхні, але і утеплите їх.

Кожен з типів гіпсокартону підходить для певного приміщення, але крім типу листа важливо враховувати і його товщину. Наприклад, для зведення фальшстени не підійде гіпсокартон товщиною в 5 мм. Це варто враховувати. Для таких приміщень, де в подальшому планується кладка плитки, підійде гіпсокартон з цементовместімой серцевиною і зовнішнім покриттям з склотканини. Так само не варто забувати, що повністю водонепроникним гіпсокартон не буває. При постійному підвищеному рівні вологості його властивості будуть знижуватися, а термін служби значно скорочуватися.

Як і інші матеріали, гіпсокартон має недоліки. Основним мінусом можна назвати ненадійність і ефект «порожньої» стіни. Але при правильному монтажі і підборі типу гіпсокартону всі недоліки можна видалити або максимально згладити.

Перевезення і зберігання гіпсокартону

Листи гіпсокартону достатні тендітні, тому перевозити і переносити їх варто акуратно, в іншому випадку може з'явитися тріщина, деформація або надлом. Зберігати гіпсокартон будь-якого типу, в тому числі і вологостійкий, необхідно в приміщеннях з нормальним рівнем атмосферного тиску і вологості, щоб він не втратив свої технологічні властивості.

Підбирати гіпсокартон варто для певного приміщення, тому відправляючись за покупкою, ви повинні точно знати, що вам потрібно. Наприклад, для обладнання багаторівневої стелі на кухні вам знадобитися вологостійкий гіпсокартон. Купуючи листи гіпсокартону, зверніть увагу на їх зовнішній вигляд. Не повинно бути пошкоджень і забруднень. Буває, що забруднення проступають навіть після фінішної обробки (фарби, шпаклівки, шпалер). Цілісність листа дуже просто перевірити, чи варто поставити його на торець і злегка покачати з одного боку в іншу, якщо щось не так, ви відразу це помітите.

Популярність цього будівельного матеріалу з кожним роком зростає, його все частіше використовують у будівництві, обробки і перепланування. І це не дивно, адже гіпсокартон має доступну ціну, високі технологічні властивості, а кріпитися він швидко і просто.

Похожие страницы: