Як фарбувати гіпсокартон

Обов'язково приділіть увагу всьому листу, шпатлюем не тільки його стики: так ви подстрахуетесь і отримаєте в результаті ідентично забарвлені фінішне покриття і основу.

Бесплатные объявления смотреть тут вы можете на сайте, а так же можете разместить свое.

Для того щоб правильно підготувати ГКЛ під забарвлення , потрібно виконати наступні дії:

зробіть якісну грунтовку;

пройдіться шпаклівкою між стиками гіпсокартонних листів;

зашпатлюйте всю площу ГКЛ;

ретельно зашкурьте.

Фарби, що застосовуються для гіпсокартону

Водоемульсійна фарба

Водоемульсійна фарба - це дві змішані, але не розчинені у воді емульсії. Вона дає приголомшливий матовий результат, який змінює свій відтінок в бік освітлення при висиханні. Колір завжди універсальний - білий. У спеціалізованих магазинах до нього додають необхідний колор. До обмежень застосування, на жаль, належать приміщення з постійною вологістю.

Водно-дисперсійна фарба

В основі - полімери синтетичного походження (нафта або смола). Як розчинник використовується вода, яка, як відомо, відрізняється негорючістю, екологічною безпекою. Вже через пару годин після нанесення вона має властивість випаровуватися, залишаючи на поверхні надійний шар. Матеріал випускається в якості густий суспензії, яку потім доводять до потрібної консистенції і кольору. Утворена після розтину плівка швидко сохне, стійка до вологи і пилу.

емалеві

Емалеві фарби не підведуть вас при маніпуляціях з цеглою, металом, бетоном, деревом. Вони незамінні для поверхонь, що знаходяться в умовах вологості або складним погодних умовах. Однак бережіть їх від вогню. Професіонали рекомендують її для швів арок, тобто для елементів, на які проводиться збільшене навантаження або підвищений знос.

Фарбування гіпсокартону водоемульсійною фарбою

Озбройтеся наступними інструментами: окуляри, рукавички для захисту слизових і шкірних покривів, фарба, валик (довгий ворс), малярська ванночка, лоток, міксер будівельний зі спеціальною насадкою.

Її необхідно заздалегідь готувати. Це досить просто: розводиться водою в приблизній пропорції (в діапазоні від 10 до 15%). Точні цифри знайдете в інструкції. Дуже важливо здійснювати фарбування поверхонь одним інструментом, не змінювати його, інакше вийде різнотипова поверхню.

Покрокова інструкція

Для ГКЛ застосовують спеціальну ґрунтовку.

Використовуйте тільки одну сторону валика протягом всієї роботи. Чи не перевертайте його.

Нанесіть перший шар. Тільки після повного висихання приступайте до другого.

Щоб фарба була потрібної консистенції, перемішуйте її будівельним міксером.

Дотримуйтесь технології: завжди починайте маніпуляції з важкодоступних місць (кутів, виїмок та ін.). Однак не забувайте захистити підлогу, стелю малярським скотчем від попадання фарби.

Коли роботи завершені, помістіть валик в чисту ємність з уайт-спіритом або ацетоном або за допомогою тонкої сітки позбудьтеся від слідів матеріалу.

Поверхня з ГКЛ фарбують з чергуванням то вертикально, то горизонтально, повторюючись через шар.

Завжди дотримуйтесь інструкцій і дотримуйтесь терміни висихання. Так, наприклад, емульсивному варіанту достатньо двох годин. Відповідно, вже через чотири години можна приступати до другого шару.

Як вибрати правильну емалеву фарбу

Вивчіть герметичність банки з фарбою і термін придатності, зазначений на етикетці. Чи варто говорити, що пошкодження свідчать про те, що користуватися матеріалом, швидше за все, не вдасться: він засох і втратив свої властивості. Більш того, після розтину непотрібно залишати на тривалий час: результат буде аналогічним.

ГОСТ розповість про вид лакофарбового вироби, а також наскільки він підходить саме для ваших цілей: варіант для внутрішньої обробки не доречний для зовнішньої і навпаки. Для стін кухні вибираємо водно-дисперсійні фарби (стійка і міцна), для арки з ГКЛ між кімнатами можна зупинитися на емульсіонкой.

Похожие страницы: