Якщо ви хочете купити житло

Вас цікавить конкретний район? Вивчіть його за допомогою Google-карт. Можна підписатися на групи (вони напевно є) і почитати відгуки місцевих. У таких спільнотах ви дізнаєтеся все, що може приховати або не знати продавець квартири: і реальну криміногенну обстановку, і проблеми з незакритих ямою посеред дороги. Що ви хочете дізнатися? Кращі місця, де варять каву, або що з'явиться в районі в найближчому майбутньому? Не соромтеся задавати конкретні питання: зазвичай люди в таких групах балакучі.

Мы предлагаем вам квартиры с отличной планировкой по хорошей цене.

Задайте собі питання: якими критеріями повинна відповідати квартира, в якій ви захочете жити? Скільки вона повинна коштувати, в якому районі знаходиться? Ви хочете вторинку або новобудову? Чи обов'язково поруч повинна бути школа, дитячий сад, лікарня, торговий центр, парк, ресторан? Запишіть все, що здається важливим, аж до лоджії або неодмінно роздільного санвузла. Тепер збудуйте ваші вимоги до квартири за важливістю: так ви зрозумієте, на що звернути увагу в першу чергу. Незамінний прийом, щоб відсікти зайве і звузити вибір до декількох варіантів.

Переконайтеся в його вартості. Ви впевнені, що ця квартира коштує своїх грошей? Якщо немає, на сайтах-агрегаторах можна дізнатися, у скільки обійдеться аналогічний варіант. Вартість житла визначають такі критерії, як рівень попиту, віддаленість від центру, новизна будинку і стан квартири, зручність транспортної розв'язки, поверховість і метраж, екологія району, висота стель і багато іншого.

Якщо вам вже сподобалася якась квартира, спробуйте відвідати її хоча б кілька разів (перше враження може бути помилковим), бажано в різний час доби. Зазвичай люди дивляться квартири ввечері, після роботи. Але при денному світлі краще видно нюанси: простіше зрозуміти, наскільки квартира світла, визначити сонячну сторону, розглянути фасад будинку і вид з вікна. А ввечері можна адекватно оцінити завантаженість парковки і доброзичливість сусідів.

Перевірте зручність транспортної розв'язки: можна пройти маршрут від потенційної квартири до роботи, університету, школи, дитячого садка та інших стратегічно важливих локацій. Найкраще в годину пік. Зверніть увагу, як далеко від будинку знаходяться зупинка і станція метро, як часто від вас ходить громадський транспорт, завантажений він, скільки часу пішло на дорогу. Чи готові повторити цей маршрут завтра, післязавтра і ще сотню раз? Якщо немає, квартира вам не підходить.

Прорисуйте розстановку меблів на плануванні цікавить квартири. Цей прийом допоможе тверезо поглянути на площу житла і позбавить від розчарувань. Про те, як обставити квартиру, краще задуматися заздалегідь і відразу вибрати варіант, який повністю відповідає вашому способу життя, ніж потім усвідомити, що в новій квартирі нікуди поставити тренажер.

Обов'язково переконайтеся, що квартира не заарештована, чи не знаходиться в заставі у банку і що в ній ніхто не прописаний. Про наявність цих та інших обтяжень можна дізнатися на сайті Росреестра, за допомогою виписки з Єдиного державного реєстру нерухомості (ЕГРН).

Похожие страницы: