Якщо ви хочете зняти житло

Витрати при зміні знімною квартири можуть досягати 300-400% вартості місячного найму. Це платіж за перший місяць, забезпечувальний платіж (ще його називають заставою), агентську винагороду, нестиковки в термінах виїзду і заїзду, транспортні витрати.

На сайте nivki-park.com.ua/ вы можете купить квартиру с хорошей планировкой.

В першу чергу варто перевірити, чи є людина, що містить договір найму, єдиним власником квартири. Для цього на сайті Росреестра або на іншому зручнішому ресурсі, замовляєте виписку ЕГРН (вартість не більше 300 рублів і десять хвилин очікування) і звіряти з наданим свідченням про власність і паспортом.

Якщо власник не один або в квартирі є зареєстровані, то від них потрібно отримати згоду.

Переконайтеся, що квартира не виставлена на продаж, пропишіть в договорі умови відвідування і мораторій на розірвання з боку власника.

Переконайтеся, що за квартирою немає боргів за послуги ЖКГ, зажадавши від власника єдиний житловий документ (ЕЖД, безкоштовно видається в ЄЇРЦ в момент звернення). Наявність заборгованості не кращим чином характеризує власника, а в разі великого розміру боргу виникає ризик відключення.

Ще одна поширена проблема - протікання. Зверніть увагу на стелі і стіни, якщо є плями, то не зайвим буде поспілкуватися з сусідами. Можливо, що проблема носить хронічний характер.

Вимагайте від власника застрахувати квартиру, а краще застрахуйте самі, включивши ризики відповідальності перед третіми особами (сусіди) і втрати вашого особистого майна (збиток, крадіжка).

Змініть як мінімум одну личинку замка у вхідних дверях (так колишні мешканці або їх прибиральниця не зможе потрапити всередину). Передайте ключ власнику з відміткою про це в передавальному акті.

Ці поради допоможуть з'ясувати в тому числі і ставлення власника в мешканцям. Якщо він відноситься до орендарів як до чогось тимчасового і безправного, то краще бігти від такого. Якщо ж господарі згодні надати документи і зробити страховку, сприймають адекватно ваші аргументовані пропозиції, то можна брати.

Похожие страницы: