Євроремонт котеджу

Євроремонт сьогодні актуальне так само, як і 10 років тому. Перш за все, це обумовлено тим, що приставка «євро» робить звичайний ремонт в будинку більш сучасним, а проживання в такому житлі стає більш комфортним.

Євроремонт котеджів виконується з неодмінним дотриманням стандартів якості. Компанії пропонують послугу євроремонту за вигідними цінами і в найкоротші терміни.

Що включає в себе послуга євроремонту котеджу

Поняття євроремонт об'єднує в собі великий спектр різного роду ремонтних робіт, від перетворення зовнішнього вигляду до установки системи Розумний будинок. В ході євроремонту нами будуть виконані наступні види робіт в залежності від потреб замовника:

1. Перепланування приміщення. При цьому несучі конструкції також можуть бути порушені. Відповідно до вимог замовника ми оцінюємо технічні можливості задуманої їм перепланування і по можливості здійснюємо її в точності з його вимогами.

2. Демонтаж підлогового покриття, дверей і вікон, облицювальної плитки.

3. Демонтаж і монтаж різних інженерних мереж в будинку. До них відносяться системи опалення, водопостачання, повітропроводів, вентиляції, відеоспостереження та інші.

4. Демонтаж і монтаж сантехніки.

5. Вирівнювання стель, стін і підлоги, штукатурка і шпаклівка.

6. Чистова обробка, до якої відносяться фарбування, обклеювання шпалер, нанесення декоративної штукатурки, монтаж вагонки, оздоблювального каменю та інші роботи.

7. Монтаж паркету, лінолеуму, ламінату, терасної дошки та інших сучасних підлогових покриттів.

8. Пристрій теплої підлоги.

9. Декорування відповідно до розробками дизайнера.

10. Реставрація цоколя, фасаду, заміна гідроізоляції, теплоізоляції.

11. Демонтаж старої і монтаж нової покрівлі незалежно від виду матеріалу.

12. Вивезення будівельного сміття, прибирання.

Похожие страницы: