Ремонт фасада

Фасад кожного будинку в цілому оцінюється по його зовнішньому вигляду. Красивий і облагороджений вигляд будь-якої будівлі, радуючи око кожного мимо проходить. Що вже говорити про тих щасливчиків, які тут живуть або працюють.

Компанія alex-group своїм клієнтам пропонує широкий вибір газоблоків за вигідною ціною.

Головне завдання зовнішнього облицювання будинку, крім гарного вигляду, - захистити каркас будинку від негативного впливу навколишнього середовища, які прискорюю процес старіння і передчасного руйнування стін.

Згодом, під атмосферним впливом дощу, снігу, вітру, морозу - зовнішня обробка будь-якої будівлі руйнується, якими б надійними оздоблювальні будматеріали не були. Ось тоді і настає необхідність виконати ремонт зовнішніх стін будівлі. Який би ремонт ви не задумали, косметичний або капітальний, він поліпшить «зовнішність» будинку і збереже фундамент від подальшого руйнування.

ВИДИ РЕМОНТУ ФАСАДУ

Ремонт фасаду може бути двох типів «капітальний» і «косметичний». Все залежить від обсягу пошкоджених ділянок. Дорогого капітального ремонту фасаду можна уникнути в тому випадку, коли ремонтні роботи періодично виконуються, підтримується цілісність зовнішньої обробки і гарний зовнішній вигляд будинку.

Але, наші бажання не завжди збігаються з фінансовими можливостями. Та й рано чи пізно, під впливом нашої агресивного навколишнього середовища, каркас будинку, - доведеться капітально ремонтувати.

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ ФАСАДУ БУДИНКУ

Косметичний ремонт фасаду - порівняно з капітальним ремонтом, відносно не дорогий спосіб ремонту зовнішніх стін. Дозволяє повернути первозданний вигляд будинку. Відновивши лише пошкоджену частину стіни можна вдосконалити захисний шар зовнішніх стін. Хоча кольори і текстури залишаться незмінними. Косметичний ремонт зовнішніх стін виконується в кілька етапів:

Для проведення косметичного ремонту - потрібно визначити обсяг робіт;

Стіни на яких буде виконуватися ремонт - необхідно обстежити, за допомогою дерев'яного молотка простукати місця на яких з'являються мікротріщини, усунути всі нерівності і відшаровуються шару штукатурки за допомогою металевої щітки;

Фасад будинку, в місцях де буде проводиться ремонт - очистити від забруднень, пил прибрати;

Нанести грунтовку в місцях пошкодження;

Виконати ремонтно-оздоблювальні роботи.

ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГІВ І ПІДГОТОВКА ФАСАДУ ДО ПОДАЛЬШОГО ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ

Що б визначити масштаб майбутнього ремонту зовнішніх стін - потрібно провести ретельне обстеження поверхні стін всього фасаду . Місця, де виявилися пошкодження (тріщини, внутрішня пустота і т.д.) - відзначити. Який б не була поверхня обробки (камінь, плитка, штукатурка), всю поверхню простукати молотком. Для підготовчих робіт з косметичного

ремонту фасаду необхідно:

в місцях пустот або пошкодження облицювального шару - видалити шар за допомогою зубила або молотка до прилеглої до стіни твердої поверхні;

виявлені тріщини на фасаді будинки розширити за допомогою фрези;

в місцях проведення демонтажу оздоблювального шару - очистити поверхню від пилу і бруду.

ВІДНОВЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ

Під час виконання відновлювальних робіт, в місцях пошкодженої обробки - потрібно виконати герметизацію, вирівнювання, для подальшої обробки, можна так само виконати оштукатурювання стіни з наступною шпаклівкою, нанести шар грунтовки і виконати герметизацію тріщин. Після чого можна сміливо приступати до фарбування стін, попередньо загрунтувавши всю стіну. Також на відремонтовану стіну можна нанести декоративну штукатурку, такий вид зовнішньої обробки:

фасаду зараз набирає велику популярність. Декоративний шар додасть будівлі привабливого вигляду, і забезпечить додатковий захист. Якщо говорити про вартість обробки

фасаду , то найекономічнішим варіантом буде просто обштукатурити стіни і пофарбувати його. Декоративний камінь або клінкерна плитка для облицювання фасаду порядком дорожче, але володіє безперечним плюсом - зовнішні стіни будинку оброблені клінкером або каменем набагато довговічніше.

Похожие страницы: