Крапельний полив

Це найекономічніший вид поливу рослин. Гнучка трубка має стійкість до перегинання, легко ремонтується в разі перерубування. Вона укладається безпосередньо біля кореневої системи рослин і фіксується спеціальними пластиковими кілками до землі. У трубку, в залежності від норми поливу, на рівних відстанях вмонтовані краплинні елементи, через які і здійснюють зволоження грунту.

Качественную капельную трубку вы можете купить в нашем интернет магазине.

Трубка як правило має діаметр D16мм (рідше d17мм). Завдяки цьому всі з'єднання можна робити вручну, без використання інструменту. Тиск з системи крапельного поливу строго регламентовано від 1 до 3 бар, а швидкість потоку крапельних стрічок різна: 1,4 л / год; 2,2 л / год; 3,8 л / ч.

При установці окремого крапельного каналу в систему автоматичного поливу пусковий електромагнітний клапан укомплектовується додатковим фільтром, для запобігання потрапляння дрібних частинок, що не затримав фільтр грубої очистки на основній магістралі. Малий і рівномірний витрата води при краплинному поливі дозволяє укладати трубку довжиною до 1 км на 1 краплинному каналі, але з урахуванням перепаду висот не більше 1,5 метрів.

Сфера застосування крапельного поливу величезна:

Розплідники рослин і дерев великого розміру

Тепличні ярусні комплекси та теплиці на приватних ділянках

Міські розарії, виставки та фестивалі ландшафтного дизайну

Рядові посадки і живоплоти на приватний ділянках

Квітники, щільно засаджені клумби, хвойні композиції і розарії

Автоматичний крапельний полив став використовуватися відносно недавно, але вже завоював велику популярність. Сьогодні системи крапельного поливу рослин застосовують як дачники на своїх ділянках, так і великі агрокомплекси. Основна перевага даної системи в тому, що навіть якщо води мало, за врожайність можна не переживати.

ЩО СОБОЮ ЯВЛЯЄ ПРИСТРІЙ

Подібна система зрошення крапельний полив носить таку назву тому, що в її склад входять особливі крапельниці. Волога в них подається по трубопроводах під невеликим тиском безпосередньо під корінь. Разом з водою рослина може забезпечуватися розчиненим добривом. Система крапельного автополива дуже ефективна завдяки тому, що волога підступає довго і буквально по краплині. Це дозволяє підтримати в кореневій зоні потрібну вологість протягом усього періоду вегетації.

Унікальна система крапельного поливу може бути встановлена як в закритій теплиці, так і на відкритій території. Вона забезпечує подачу вологи до кожного окремого рослині. Завдяки цьому споживання води зменшується, а врожайність, навпаки, зростає. Крім того, система автоматичного крапельного зрошення дає можливість знизити витрату мінеральних добрив. Капілярна система поливу дає відмінний ефект при вирощуванні будь-яких рослин: овочів, квітів, ягід і т.д.

Ще одна перевага, яким володіє крапельний полив, ціна його цілком доступна. Крапельна труба, укладена на землі майже не помітна. Це дає можливість використовувати крапельний полив не тільки на приватних територіях але і в міських парках, наприклад.

Похожие страницы: