Кабель ВВГнг FRLS

Кабель ВВГнг-FRLS призначений для передачі і розподілу електричної енергії, в тому числі і в стаціонарних установках. Його також називають неспаленим.

Выбрать и купить изолятор ипу вы сможете у нас по выгодной цене.

Це властивість, в першу чергу, пов'язано з можливістю підтримки його продуктивності і провідності навіть при регулярній дії відкритого вогню на три години. До основних особливостей даного провідника відносяться наступне:

Вогнестійкість. Повільне поширення полум'я дає час для рятувальних операцій до нанесення серйозної шкоди.

Низька димова емісія забезпечує оптимальну видимість в області пожежі, що сприяє швидкій евакуації людей.

Нульовий вміст галогену під час утворення диму знижує ризик пошкодження корозії машин і пристроїв.

Відсутність галогену знижує ризик отруєння людей токсичними продуктами згоряння і знижує можливість виникнення респіраторних пошкоджень.

Після завершення всіх перерахованих вище елементів кабель маркується FRLS і вважається вогнестійким.

Обсяг цього кабелю дуже широкий, він також охоплює хімічну промисловість і атомні електростанції так само, як і житлові приміщення.

Основна відмінність між кабелем ВВГнг-FRLS полягає в тому, що він отримав необладнане згоряння і не викликає диму при термічному руйнуванні оболонки, тому його маркування вказує на його пламязамедляемость. В іншому випадку це найпоширеніший провід, без будь-яких обмежень.

Звичайно, більшість споживачів зацікавлені у вартості цих продуктів. Варто відзначити, що він відносно вище, ніж для стандартних аналогів, але він повністю платить за себе. Особливо, якщо врахувати, що в нашій країні багато пожеж через запалювання проводки, а точніше, їх підтримки ізоляції оболонки.

Термін експлуатації кабелів цієї моделі становить понад тридцять років. А гарантійний термін - від п'яти років.

Похожие страницы: