Вибираємо меблі для спальні

А Ви знаєте , що людина третину свого життя проводить уві сні. Саме по - цьому спальня повинна бути самою комфортною і зручною кімнатою. У спальні можна розслабитися після трудового дня і відновити сили. У спальні починається і закінчується кожен день. Обстановка спальної кімнати повинна забезпечувати спокій, а меблі зручність і комфорт.

Прекрасным выбором для вашей спальни будет спальня Виола, она гармонично впишется в ваг интерьер, сделана из качественного материала и прослужит много лет.

Сьогодні на меблевому ринку представлена величезна кількість спальних гарнітурів та наборів меблів. Вони наділені різними функціями і оригінальним дизайном конструкцій.

Вибір хорошої ліжка для відпочинку

Зазвичай в стандартних наборах меблів включаються ліжка, приліжкові тумбочки, комоди і трюмо з косметичним столиком. Такі набори меблів можна виявити в більшості спалень. Центральне місце, звичайно, буде займати ліжко. Без цього атрибута функціональність спальної кімнати втрачає будь-який сенс. Від зручності ліжка багато в чому залежить спокійний сон і повноцінний відпочинок господарів.

У меблевих магазинах зустрічаються різні види ліжок за розмірами, матеріалами і по конструкції. Розкид цін також значний. При виборі важливо враховувати зростання самого рослого члена сім'ї, якщо ложе призначене для двох. Запас по довжині повинен бути не менше 10 - 15 см. Тільки тоді можна відчути оптимальний комфорт. Також треба підбирати ширину, Ліжко повинна бути просторою і не заважати руху уві сні.

Вибір ліжка досить широкий. Можна зустріти ліжко овальної, круглої і сердцеобразной форми, однак найбільш поширеною залишається прямокутна форма. При покупці ліжка слід добре продумати її розміщення в кімнаті. Вона повинна природно вписується в загальний інтер'єр і гармоніювати з іншими елементами обстановки. Одночасно з придбанням ліжка слід підібрати ковдри і покривала.

За компонуванні ліжка діляться на два основних види:

З двома опорними (спинки і пара царг).

На чотирьох опорах (ніжки і дві пари царг). Опорами в цьому випадку можуть виступати ролики, суцільні платформи та інші елементи конструкції.

Чи потрібна тумба в спальній кімнаті?

Так, мабуть, жодна спальна кімната не обходиться без цього атрибута. Тумби з'явилися ще в середні століття, і зараз є невід'ємною частиною обстановки. На ринку представлені різні варіанти тумб по дизайну, компонуванні і функціональності.

Комод для спальні

Як і приліжкові тумби, комод є невід'ємною частиною комплекту спальної якісних меблів в Єкатеринбурзі . За конструкцією комод складається з висувних шухлядок і масивної стільниці. Він призначений для зберігання пастельного білизни та одягу. Місткі комоди цілком замінюють шафи. Вони були особливо затребувані в малорозмірних квартирах «хрущовках».

Широка функціональність комода дає фору будь-якому шафі. Бувають конструкції, в яких крім висувних ящиків є полки і відсіки з дверцятами. Деякі комоди оснащені дзеркалом і можуть служити замість трюмо і туалетним столиком.

Стільниця комода служить підставкою для телевізора або комп'ютера, там можна покласти різні дрібниці або книгу.

За конструкцією і зовнішнім виглядом комода можна дізнатися про його функціональності. Найбільш популярними є:

Великий комод простої конструкції. Він оснащується великою кількістю полиць і ящиків. Така конструкція не підходить для маленьких спалень.

Комод у вигляді вітрини. Така компоновка схожа з сервантом. Зберігають в такому комоді сувеніри, колекції каменів, зброї або нагород. Можна ставити сервізи або дорогі особисті речі. Однак такі комоди найменше затребувані для спальних кімнат.

Комод з дзеркалом. Він чудово впишеться в будь-яку спальню і візуально розширить обсяг кімнати. Для жінок такі меблі замінить туалетний столик.

Рада . Підбираючи комплект меблів, слід запросити фахівця з дизайну. Професіонал допоможе підібрати елементи меблів як по конструкції і розміру, щоб меблі були в радість і забезпечувала затишок і спокійну обстановку.

Похожие страницы: