Як вибрати меблі для кафе

Відразу визначити, які столи і стільці найкраще підходять для вашого кафе, може бути складно. Але є певні правила, які допоможуть! Кафе, як правило, мають високий трафік, але клієнтура відрізняється від ресторанів швидкого обслуговування та їдалень. Клієнти вважають за краще насолодитися їжею в затишній, невимушеній обстановці. Ці клієнти, як правило, проводять більше часу, насолоджуючись їжею. Тому зручні сидіння дуже важливі. Відвідувачі також шукають більш стильну атмосферу, тому, вибираючи меблі для кафе, потрібно мати на увазі загальну концепцію приміщення.

Оригинальная Мебель в Крыму на заказ от профессионалов по выгодной цене.

Тверді дерев'яні стільці і металеві стільці з м'яким сидінням добре підходять для кафе. Деревина має більш природний і теплий вид, тому дерев'яні стільці, як правило, більш комфортні, ніж металеві. Але металеві стільці мають і свої переваги - вони допомагають досягти гармонії в інтер'єрі сучасного стилю. А зручності можна домогтися за допомогою м'яких сидінь і спинок.

Багато кафе на відкритому повітрі потребують міцних стільцях, які не схильні до атмосферних явищ - не вигоряють на сонці і не розмокають під дощем. В цьому випадку краще вибирати стільці, зроблені з синтетичних матеріалів.

Так стільці, які зроблені зі штучного ротанга або бамбука, є хорошим прикладом. Штучний ротанг і бамбук виглядають як справжні, але жорсткіше, більш довговічні і стійкі до атмосферних впливів. Стільці також мають сильний, але легкий алюмінієвий каркас, який дозволяє легко переміщати і зберігати їх.

Похожие страницы: