Як вибрати бензопилу

По весні вирішив вибрати бензопилу і купити , поспілкувався на цю тему зі знайомими і друзями, погортав сайти в інтернеті і перед покупкою виписав потрібні думки . І так, розповім все по порядку.

На сайте Husgarden.com.ua/les-i-sad/benzopily/ представлен широкий выбор бензопил по очень привлекательной цене.

Які типи бензопил бувають Вибрати бензопилу і купити на російському ринку можна трьох класифікацій:

1. Побутові бензопили , тобто для побутових потреб, вони використовуються нечасто. Це зазвичай малопотужні, які використовують для приготування дров для шашлику або каміна. У них в основному одна функція - пиляти. Розраховані вони для використання не більше 30 - 40 хвилин в день - це близько 22 годин на тиждень, хоча потужності у них замало, зате вага у них мінімальний, що в свою чергу надає зручність у використанні. Даний вид бензопил частіше залишається основним для покупця при питанні: «Як вибрати бензопилу».

2. Напівпрофесійні або майже професійні можуть виконувати як дрібні роботи по ділянці, так і роботи пов'язані з заготівлею дров на зиму вони готові справлятися з великим обсягом робіт. Але, на жаль, не можуть працювати по 7-9 годин протягом доби. Користуються ними в основному для очищення спиляного дерева від сучків. Взяти в оренду бензопилу такого плану, можна у нас в прокаті інструментів .

3. Бензопили професійні . Вони мають високий потенціал, їх потужність становить понад 2500 ват, такою потужністю вони оснащені з великим додатковим набором функцій. Ці бензопили застосовуються при великих обсягах робіт, їх графік роботи коливається до 14 годин на добу з невеликими перервами. Виготовлені такі бензопили з твердих і стійких до навантажень сплавів, ресурс вироблення досягає 1800 - 2000 годин, що в свою чергу в кілька разів більше ресурсу бензопил описаних в першому пункті. І перш, ніж замислюватися, як вибрати бензопилу слід врахувати, для яких робіт вона буде вам служити.

Як вибрати бензопилу і що таке паливна суміш Тут ми розглянемо, як готувати і як використовувати паливну суміш. Двотактні двигуни відрізняються від чотиритактних системою змащення внутрішніх механізмів, наприклад, в автомобілі не потрібно додавати масло в паливо, а в мотоцикли, скутери, моторолери, бензокосарки і бензопили потрібно, тому що двигуни у них двотактні. Хоча в мотоциклах двотактний двигун внутрішнього згоряння, масло від нього ні в якому разі заливати в пилу можна, це масло розраховане на невеликі обороти двигуна при роботі.

Перед тим як вибрати бензопилу необхідно знати, що при додаванні в бензин спеціального масла для двотактних двигунів, використовують співвідношення 25: 1 або 50: 1 це співвідношення вказано в технічному паспорті виробу, а також на самій упаковці масла. Бензин, який повинен використовуватися при роботі повинен бути з октановим числом 92, якщо вливати паливо з октановим числом нижче 92, то двигун буде погано працювати і незабаром вийде з ладу.

Похожие страницы: