Вибираємо айфон правильно

Навіть незважаючи на відносно невеликий перелік смартфонів, пропонованих Apple, часто покупці довго думають, який же з них вибрати: варіант 6 плюс або просто 6, з великим об'ємом пам'яті або середнім, сріблястий або золотавий і т.п. Тут вже явно - скільки людей, стільки й думок.

Предоставляем профессиональную услугу по ремонту iPhone 6 Plus. Подробнее ознакомиться Вы сможете на нашем сайте.

Пройдемося по найбільш значущим критеріям, на підставі яких і можна вибрати, яка модель iPhone 6 ідеально підійде саме вам.

Зовнішній вигляд

З точки зору загального сприйняття - приємніше виглядає айфон в графитово-чорному виконанні. Неспроста саме ця версія була обрана для ефектної презентації популярної лінійки. Чорні рамки навколо дисплея в ній виглядають тонше, візуально скрадається майже по міліметру . Хоча вибір кольору - справа суто суб'єктивне.

Сріблястий колір зворотному частини iPhone кращий - з міркувань зносостійкості і меншою схильності до забруднення відбитками пальців. Це, по суті, рідний колір алюмінієвого сплаву, з якого створюється корпус смартфона . Решта дві версії, хоч і мають стійку фарбування, створену методом анодування, все одно з часом затираються і блякнуть.

Також пластикові вставки над антенами в сріблястій версії набагато довше зберігають свій колір. У двох інших моделях (особливо золотистої) вони незабаром стають білими і ще більш помітними.

Хоча негласно саме «золота» версія вважається найкрутішою. Вона з'явилася відносно недавно і багато хто хотів придбати ефектну новинку. До того ж жителі азіатських і східних країн першими змітають з полиць саме її, тому що золото, нехай і несправжнє, - ознака достатку.

Правда, всі ці роздуми на тему кольору геть нівелюються чохлами. А їх однозначно потрібно застосовувати, тому що як скло екрану, хоч і заявлено як особливо міцне, але все одно дряпається. Сверхгладкой метал корпусу, укупі з значними розмірами «шісток», ускладнює впевнений захоплення в руці, особливо якщо вона волога. Так що будь-який кейс допоможе усунути ці недоліки, і якщо він не буде прозорим - питання кольору відходить на другий план.

Форм-фактор

Що ж до вибору між iPhone 6, з діагоналлю на 4,7 дюйма і 5,5 - дюймового фаблет 6 Plus?

За абсолютній більшості характеристик апарати дуже схожі. Основні, і часом вирішальні, відмінності між моделями наступні:

- у 6 + потужніша батарея - як наслідок більшого екрану, на забезпечення функціонування якого витрачається багато енергії;

- також у фаблет трохи краще екран, він має роздільну здатність 1920 × 1080 (проти тисяча триста тридцять чотири × 750), і число точок на дюйм також відчутно вище - 401 проти 326, а значить - менше зернистість.

- камера 6 + має оптичну стабілізацію, набагато ефективніше гасить шуми від тряски при зйомці;

- зате айфон 6 набагато звичніше лежить в долоні, їм зручніше керувати однією рукою. У 6 Plus для спрощення управління передбачена особлива опція - reachability, зсувна вниз - ближче до пальців верхню частину меню (вона запускається подвійним тапом по кнопці Home). Але все одно, щоб повноцінно управляти пристроєм - потрібні дві руки.

- iPhone 6 займає відносно мало місця, його можна покласти в кишеню і відправитися у справах, для фаблет доведеться додатково брати сумку.

Похожие страницы: