Вибираємо опалювальний котел

Навіть непрофесіонали знають, що котел - це "серце" будь-якої опалювальної системи. Цей агрегат являє собою теплообмінник, призначений для передачі теплоносія, яким зазвичай виступає вода, теплової енергії, одержуваної при згорянні того чи іншого палива. На сучасному ринку представлений багатий асортимент котлів, що відрізняються принципом роботи, типом використовуваного палива (газ або електроенергія), габаритами і багатьом іншим.

Большой выбор котлов для отопления вы можете найти на Teplogrand.ua и купить по самой лучшей цене.

Конструкція електричних котлів опалення набагато простіше газових моделей. Вони можуть використовуватися в системах опалення самих різних приміщень, будь то заміський котедж, дачний будинок, гараж, склад, магазин або, наприклад, автозаправна станція, де заборонені будь-які джерела відкритого вогню. Сучасний електричний опалювальний котел може бути не тільки основним, але і резервним джерелом теплопостачання. Подібні агрегати відрізняються простотою обслуговування, компактністю, простотою монтажу, екологічністю, безпекою і відносно невисокою вартістю. Вони складаються з теплообмінника (бак з ТЕНами) і блоку управління, що забезпечує повністю автоматичний режим роботи.

Проте, мільйони споживачів в різних країнах світу вибирають котли, що працюють на дешевшому природному газі, щоб організувати гаряче водопостачання і опалення в своїх котеджах і заміських будинках. Більшість росіян вибирають перевірену роками продукцію відомих світових виробників. Якщо необхідно організувати в будинку опалення та гаряче водопостачання, то слід купувати двоконтурні моделі котлів. Якщо ж приміщення потребує лише в обігріві, то підійдуть одноконтурні моделі із закритою або відкритою камерою згоряння.

Похожие страницы: