Кошторис на будинок з газобетону

Основні технічні характеристики газобетону.

Будинки, несучі стіни яких виконані з газобетону, мають однотипну консистенцію стін, що відповідає всім вимогам, які висуваються будівельними нормами по теплопровідності будівель. У пористих бетонів існує одна незаперечна перевага - невелику питому вагу матеріалу. Щільність автоклавного газобетону варіюється від 300 до 600кг / м3. Тобто, матеріал досить легкий і, в той же час, міцний. При зведенні будинків вага матеріалу для несучих стін грає досить важливу роль. Так, вага позначається на полегшеному процесі монтажу, більш простий і зручною транспортуванні. Все це відбивається, в першу чергу, на те, що кошторис, містить більш привабливі, для потенційного замовника, цифри, ніж кошторис на будинку з традиційних матеріалів.

Великий вибір будівельних рулеток на valiki.com.ua, гарантується якість і надійність.

Такий технічний показник газобетону, як щільність, визначається загальним обсягом газонаповнених пустот. Газобетон, що випускається автоклавним способом, маркується літерою D, за якою слідує цифра. Саме ця цифра і позначає щільність автоклавного газобетону. Так випускаються марки D 400, D 500, D 600. Навіть незважаючи на значні розміри, вага блоків не перевищує 35 кг. Ще одним важливим показником автоклавних газобетонів вважається його міцність, яка безпосередньо пов'язана з щільністю матеріалу. Тобто, чим вище щільність, тим вище показники міцності. Цей показник залежить і від структури матеріалу, яка може бути мікропористої і макропористою. Різна структура матеріалу, що знаходиться між пір, визначається технологічними параметрами суміші і особливостями процесу виробництва.

Показники теплопровідності, також, залежать від щільності. За показниками теплопровідності цей матеріал вважається одним з кращих серед аналогів. Ці основні показники матеріалу забезпечують йому лідируюче положення серед досить великого числа будівельних матеріалів, які застосовуються для зведення несучих стін будівель. Вони особливо актуальні в малоповерховому будівництві, коли при монтажі несучих стін можна обійтися без застосування вантажопідйомної техніки. До того ж, матеріал легко піддається механічній обробки. За допомогою ручного або ж електричного інструменту можна додати матеріалу будь-яку форму.

Отже, кошторис на будинок з газобетону складається з сумарної вартості декількох основних етапів будівництва, в числі яких: ціна на конструктивні матеріали, а також вартість власне процесу будівництва. Перед необхідно проаналізувати його основні технічні характеристики, які повинні відповідати певним вимогам, що пред'являються до тієї чи ж іншої будівлі.

Похожие страницы: