Готові будинки з газобетону

Проекти будинків з міцних газобетонних блоків користуються на ринку активним попитом. Їх популярність обумовлена явними перевагами цього матеріалу. Легко піддаючись обробці, газобетон дозволяє будівельникам реалізувати будь-які варіанти архітектурного проектування.

Предлагаем профессиональные новогодние студийные фотосессии в Киеве от лучшим фотографов.

Доступна вартість.

Готові будинки з газобетону є відмінним варіантом для тих, хто цінує свій час і хоче заощадити при інвестуванні в індивідуальне будівництво. Завдяки невисокій вартості матеріалу і досить нескладною процедурою обробки такі будинки залишаються досить доступними широкому загалу покупців.

Незважаючи на відносно невеликі витрати на будівництво, газобетон активно конкурує з іншими затребуваними будматеріалами. Надійність такої будови головним чином залежить від кваліфікації будівельника, саме тому розумніше придбати готовий будинок або типовий проект, де дотримані всі технологічні нюанси.

Завдяки пористій структурі газобетонні блоки володіють всіма достоїнствами справжнього дерев'яного бруса.

Виділяють наступні основні переваги:

міцний, але легко обробляється;

відмінно утримує тепло;

не виділяє в повітря при експлуатації шкідливих речовин;

підтримує комфортний мікроклімат;

влагоустойчивий;

не боїться вогкості, а тому не гниє;

має звукоізоляційні властивості.

Безпека і комфорт.

Стіни з цього надійного матеріалу абсолютно безпечні в експлуатації і екологічно чисті. Абсолютна негорючість газобетону і вогнестійкість, а також стійкість до появи цвілі та інших мікроорганізмів, є запорукою комфортного проживання. Такі будинки зводяться в максимально короткі терміни. Вибравши один з них, майбутній власник будинку може не сумніватися в його надійності. До того ж, готові будинки з газобетону порадують своїх власників відмінною звуко- і теплоізоляцією.

Дизайн і екологія

Типові проекти будинків з газобетонних блоків, перевірені часом, відрізняються великою різноманітністю архітектурних рішень. Внутрішній інтер'єр будинків може бути оформлений в будь-якому дизайнерському стилі - від кантрі до ультрасучасних напрямів. Крім того, будинок з штучних газобетонних блоків є відмінною природосберегающей альтернативою звичайним будівлям з натуральних матеріалів. Однак за технічними характеристиками і реакції на кліматичні зміни, такі будинки нічим не поступаються традиційним будівлям з цегли або дерева.

Похожие страницы: