Підлога в будинку з газобетону

І так, ви прийняли рішення будувати будинок з газобетону. Або ж ще перебуваєте в роздумах. У будь-якому випадку, вам необхідно пам'ятати і враховувати всі технічні особливості і деталі, які виникнуть при роботі з цим будматеріалом.

Професійні услуги печати по самій вигідною ціною.

Що є одним з важливих етапів при зведенні конструкції? Звичайно, це основа будинку, тобто підлога. Пол в будинку з газобетону , його якість і надійність безпосередньо залежить від фундаменту. При використанні газобетону в якості основного матеріалу, є можливість розглянути різні варіанти побудови фундаменту. Існує думка, що через невелику вагу газобетонних блоків немає необхідності домагатися максимальної надійності. Однак, як показує практика, без надійного статі немає надійних стін.

Які види фундаменту доступні для будинку з газобетону?

Спочатку потрібно враховувати особливості грунту, на якому буде зводитися конструкція. Також важливим фактором є наявність і глибина грунтових вод.

Вважається, що монолітна залізна плита - це оптимальне рішення для вибору. Вона підходить для будь-якого виду грунту, зміцнюється додатково армуванням. Правильно проведені гідроізоляційні роботи забезпечують додаткову надійність фундаменту.

Якщо плануєте влаштовувати в будинку цокольний поверх або гараж, то підійде стрічковий монолітний. Це залізобетонна смуга по периметру. Вона забезпечує цілісність і стійкість стін. Споруда буде коштувати менших грошей, ніж використання монолітної залізної плити, але при цьому доведеться уважно стежити за температурним режимом під час його зведення.

При будівництві на стійкому ґрунті без перепадів висоти можна звернути увагу на стовпчастий монолітний фундамент. Принцип його побудови - установка стовпів по кутах, місцях перетину стін і там, де планується високе навантаження. Далі після укладання піску або щебеню відбувається заливка фундаменту. Але при такому варіанті потрібно забути про цокольному поверсі або підвалі. Вибираючи основним матеріалом для будівництва будинку газобетон , ви повинні усвідомлювати, що цей матеріал, при всіх його достоїнствах, досить крихкий і не стійкий до деформаційних навантажень. Тому, якщо хочете зберегти стіни, то приділіть особливу увагу підлозі.

Похожие страницы: