Будівництво будинку з опілкобетона

На сучасному будівельному ринку все більшої популярності набуває опилкобетон. Він в буквальному сенсі переживає друге народження, через півстоліття після початку серійного випуску. Будинок, побудований з його використанням, прослужить своєму власникові довгі роки, за умови дотримання технології як виробництва самих блоків, так і всіх етапів зведення житлового об'єкта.

Купить Алюминиевый угловой профиль для отделки ступеней на этом сайте по лучшей цене от производителя

Опілкобетон складається з п'яти основних компонентів: деревної стружки, цементу, води, піску і сполучних речовин. Виріб виходить надійним, міцним і відносно легким. Відповідний ГОСТ наказує оптимальну вагу деревобетона блоку - до 20 кг при розмірах - 39 × 19 × 19 см. Досвідчені майстри при самостійному виготовленні можуть здешевити матеріал, змінити ступінь його пористості, щільності, усадки, замінюючи повністю або частково цемент вапном, глиною, рідким склом . У нього дуже багато вигідних переваг. Мабуть, єдиним недоліків є водопоглинання, яке при обробці водовідштовхувальним складом сходить нанівець.

експлуатаційні характеристики

Екологічність. За своїм співвідношенню матеріал практично на 70% - з натуральних компонентів. А значить, можна не турбуватися за здоров'я і самопочуття своє і близьких.

Гігроскопічність. Ступінь водопоглинання зазвичай коливається в діапазоні від 8 до 12%. При вмілому зверненні з вихідним матеріалом і нанесенні особливих речовин зменшити її майже втричі не складе труднощів. До даного прийому вдаються з метою збільшення несприйнятливості до суворих холодів і мінусових температур. При оптимальної гідроізоляції можна домогтися більш 100 циклів морозостійкості.

Пожежна безпека. За негорючість відповідає пісочно-цементна суміш, яка перешкоджає загорянню житлових будівель. Теплопровідність. У стружкобетону теплопровідність лише злегка менше, ніж у пористих Бетоноблоки. Якщо порівнювати з цегляною кладкою, то 40 см деревобетона має ті ж показники, що 90 см цегли.

Міцність. Деревобетон показує вражаючі результати при впливі на вигин і розтягнення. Ідеально підійде для територій, для яких сейсмічна активність є актуальною проблемою. Крім того, славиться чудовими армуючими якостями і стійкістю до ударів в зв'язку з наявністю відповідних добавок і тирси.

Універсальність і простота всіх монтажних маніпуляцій. Блоки легко піддаються обробці (відмінно фрезеруються, свердлити, ріжуться), завдяки чому є можливість надати необхідну форму і розмір. А значить, економія матеріалу на обличчя.

Похожие страницы: