Будівництво Будинку для Дачі

Ціна: 117 тис.руб

Розмір: 26, 2 м2, Розмір: 5x4, 5 м

Ціна: 207 тис..руб

Площа: 31, 4 м2, розмір: 6х4, 5 м

Ціна: 239 тис.руб

     
  • Ціна: 644 тис.краю
  •  
  • Ціна: 772 тис.руб
  •  
  • Ціна: 933 000.І варто зауважити, що до недавнього часу він був абсолютно правий.Земельна ділянка придбати не складно, а ось знайти сили, час і кошти займатися будівництвом власної дачі майже неможливо.Готовий заміський будинок на дорозі не валяється, а покупка і транспортування матеріалів теж влетить у копієчку.І дорого, і довго, і втомлює. Але ж так хочеться на природу: ліс, повітря, озеро, відпочинок з друзями, і дітям привілля ...

Як же зробити свою мрію реальністю? Це легше, ніж ви думали, і швидше, ніж ви сподівалися.Купити готовий будинок під ключ в компанії «Мечтаево» - ось ідеальне рішення цієї актуальної житлової проблеми.Звичайно, у нас немає чарівних паличок, за допомогою яких можна побудувати палац за одну ніч, але у нас є досвід зведення готових будинків під ключ, бригади кваліфікованих робітників і відпрацьована технологія швидкого будівництва готових будинків.

Реальний проект мрії  
З чого ж почати підготовку до покупки готового заміського будинку? Для початку необхідно визначитися з розмірами споруди, а також її зовнішнім і внутрішнім виглядом.Наша спеціалізація - будівництво готових будинків площею від 12 до 86 квадратних метрів.А це означає, що ви можете підібрати оптимальний варіант заміського житла, у відповідності зі своїми фінансовими можливостями.Типові готові будинки з дерева мають різні планування і варіанти рішення екстер'єру, тому готові заміські будинки можуть виглядати зовсім по-різному, кожен з них можна персоніфікувати за допомогою внутрішньої і зовнішньої обробки.В результаті ви отримаєте свій будинок, який буде виділятися серед типових будівель сусідів.А знайти кращий зразок мобільного житла серед готових проектів будинків і котеджів ви зможете, скориставшись підтримкою фахівців компанії «Мечтаево».

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинку з бруса
Будівництво будинку з бруса

Т.в.о. голови калінінградського УМНС будував дачу силами рятувальників, що знаходилися на добовому чергуванні

- І.А. СеверІнформ
Згідно з текстом скарги, kotoroi citiruet портал "Rugrad", транспортні засоби та персонал vydelâlis для поставок prinadležaŝij Kšnâkinu Земля в селі будівельних матеріалів та інструментів Петра, а також виробництва робіт по житловому будівництву.

Похожие страницы: