Будівництво Басейну для Дачі

Строительство бассейнов за 10 днейБУДІВНИЦТВО БАСЕЙНІВ НА ДАЧІ

 

Терміни виконання робіт та їх якість - основна проблема при будівництві басейнів під ключ.У разі купівлі FIBERPOOLS, їх установка відбувається оперативно і без втрати купального сезону ВСЬОГО ЗА 10 ДНІВ, якщо готові всі комунікації і ділянку.Розглядаючи варіанти штучних водойм з бетону, часто доводиться чути про тріщини чаші через сезонні переміщень грунту.З нашими технологіями зі скловолокна такі проблеми просто ізключени.МІЦНІСТЬ склопластикових БАСЕЙНІВ У 17 РАЗІВ ВИЩЕ БЕТОННИХ.

 

БУДІВНИЦТВО БАСЕЙНІВ ПІД КЛЮЧ

 

Головним пріоритетами і гідністю наших композитних басейнів є їх міцність і довговічність.Їх розміри, глибина, форма і дизайн дозволяють повною мірою насолоджуватися відпочинком у «власному море».При цьому не забуваємо - басейн під ключ це складна інженерна споруди, що вимагають ретельного підходу до всього циклу робіт.Саме тому до їх будівництва необхідно залучати спеціалізовані компанії, з великим досвідом і грамотним персоналом.

 

Багато хто знає, що будівництво басейну на дачі - це складний, довгий і витратний процес.Якщо водойма - бетонний, то треба готуватися до декількох місяців будівельних робіт, постійним бетономішалок, будівельним бригадам.І результат багато в чому залежить від сумлінності робітників і виконроба.Також не забуваємо, що попередній кошторис і ціна на будівництво басейну і остаточна - дуже сильно різняться, оскільки під час будівництва постійно виникають додаткові витрати і роботи, які просто неможливо «осметіть».

 

FIBERPOOLS дозволяють зробити будівництво відкритих басейнів більш цивілізованим.По-перше - терміни. При готової чаші басейну залишилися роботи - вирити котлован, встановити чашу, залити і обсипати піском.Все це можна зробити за 5-7 днів. Ще 3 дня залишаються на монтаж устаткування і заливку «босоножной» зони бетоном (так звані бандажні пояс, товщиною 30-40 см).Разом під ключ всі роботи виходять за 10 днів при відсутності затримок і форс-мажорних обставин.

Возможно, вам понравится:

Курс по Васту. Будівництво
Курс по Васту. Будівництво

За результатами I півріччя, у більшості проектів на первинному ринку елітної заміської нерухомості відбувалися одна-дві угоди на місяць. - Російська нерухомість
Середня ціна пропозиції в домоволодінні (земельна ділянка з обов'язковим підрядом на будівництво котеджу) на первинному ринку елітного заміського житла в I півріччі 2014склала 4391. Середня площа будинку - 513 м2, середній бюджет покупки - $ 1944990.


Похожие страницы: