Багато хто має свій будинок за містом або котедж

Багато хто має свій будинок за містом або котедж і територію землі біля, яку хочеться прикрашати квітниками, створити зону відпочинку, де буде знаходитися маленька альпійська гірка і поруч водойму, створюючи це все ви навіть не підозрюєте як займаєтеся ландшафтним дизайном. Ландшафтний дизайн, це мистецтво, завдяки йому земельну ділянку озеленяется і стає краще зі смаком. За рахунок хорошого дизайну територія біля будинку стає зручною, красивою і гармонійною. Якщо ви не можете робити самі красиві речі, то можна звернутися за допомогою до фахівців, вони допоможуть вам зробити ваше відкритий простір найкращим.

Будь-ландшафтний дизайн необхідно починати з ідеї. Найчастіше ми прикрашаємо тільки рослинністю, а в світі є великий вибір різних ідей. Якщо з'єднати свою фантазію і творчість, то можете створити неповторний стиль. Головне, щоб ваші ідеї не закінчувалися на стандартних лавках і гамаках. Ставте за мету зробити з ділянки маленький куточок свого раю, де ви будете відпочиваючи розслаблятися.

Застосовуючи ландшафтний дизайн ви можете зробити красу або створити ілюзію, або обман зору на будь-якій ділянці. Після таких прийомів на вашій земельній ділянці все буде виглядати по-новому. Для кожного виду ділянки підбираються відповідні рослини, форми з різних композицій, планується правильні колірні відтінки.

Зараз багато хто став застосовувати озеленення, до нього відноситься посадка різних дерев, газону, а так же висаджують живопліт. Озеленення в вертикальному вигляді застосовують для прикраси фасаду будівлі і захищає від прямих променів сонця.

Живопліт застосовують для прикраси і для створення зон садової ділянки. Ви самі зможете регулювати висоту такої огорожі, робити її ажурною або більш щільною.

Газон, це чудовий елемент ландшафтного дизайну. Він прекрасно прикрашає простір, завдяки йому мікроклімат ділянки стає краще, і на нього приємно дивитися. На сьогоднішній день вам можуть запропонувати великий вибір видів газону. Так само газон ділиться на призначення, такі як: класичний, мавританський, луговий, спортивний і так далі.

Працівники компанії «Витончене садівництво» мають великий досвід роботи і допоможуть вам зроблять вашу територію красивою, затишною.

Похожие страницы: