Який побудувати будинок - з цегли або газобетону

Будинки з газобетону навпаки, відносно новий матеріал і його застосування відноситься виключно до малоповерхового заміського будівництва (як приватних котеджів, гаражів і рідше лазні).

Необхідна промывка теплообменника, на сайті є промивні обладнання за вигідною ціною.

Якщо ви розглядаєте той чи інший матеріал в якості приватного будівництва, то, швидше за все для вас вирішальним фактором буде грати ціна, але давайте про все докладніше.

Із цегли будували ще в стародавньому Римі та Єгипті і технологія з тих давніх часів мало чим відрізняється. Хтось думає, що цегла це дорого і вважає за краще газобетон або піноблок, але якщо детально розібратися, то не таке й сильне подорожчання насправді.

Переваги цегляних будинків

Міцність матеріалу - на відміну від блоків, цегла можна свердлити при цьому, не порушивши його однорідну структуру (наприклад, газобетон або пінобетон має властивість "розпушування").

Морозостійкість, але тільки в тому випадку якщо будинок планується для постійного місця проживання (в будинку потрібно постійно жити і підтримувати оптимальний клімат). Якщо будинок не протоплювати, то на стінах може з'явитися не бажаний грибок і пліснява.

Естетика - важко не погодитися з тим фактом, що цегляний будинок виглядає більш статусним, дорогим і затишним як всередині, так і зовні. Навпроти будинку з газобетону, як правило, обробляють зовнішні стіни з цегли, а між матеріалами укладають утеплювач (в іншому випадку красивого в зовнішньому вигляді буде мало).

Але є і мінуси, які не будемо таїти, куди без них. Цегла має не найкращими теплосберегающими характеристиками, на відміну від будинків з клеєного бруса або колоди. Для порівняння, стіни з одношарового зрубу рівні 60см цегляної кладки (4-5шт). Для того щоб не зводити цегляні фортеці, цей недолік можна усунути за допомогою сучасних теплоізоляційних матеріалів (Ursa, Isover, RockWool і інші аналоги).

Переваги будинків з газобетону

Зручність і швидкі терміни кладки блоків, а тим самим і меншу вартість ви заплатите за роботу будівельникам.

Матеріал на відміну від цегли швидко збирається на майданчику як конструктор (для порівняння один блок за розміром дорівнює 8-10 цеглин).

Економічність, різниця в ціні не значна відсотків на 10-20, але вона є, і відмахнутися від цього факту неможливо.

довговічність будови

Теплосбережніе

Коефіцієнт теплопровідності для порівняння: пінобетон 0,47; цегла повнотіла 0,88; силікатна 0,87, пустотіла 0,52; сосна або ялина 0,18.

Побудувати будинок з цегли під ключ це мрія багатьох, погодьтеся жити за містом у власному будинку в гармонії з навколишньою природою. Задоволення, яке дорого коштує, але вибір все-таки залишається за вами.

Похожие страницы: