Як утеплити будинок зроблений з дерева

Буквально в перші роки після будівництва дерев'яних будинків відбувається усадка, тому починається розкриття стиків між колодами. Після того, як усадка закінчилася, необхідно якісно виконати конопатку. На жаль, може статися так, що навіть в цьому випадку тепло може недостатньо утримуватися. Причиною цьому може служити товщина стін. І в цьому випадку необхідно буде трохи попрацювати, щоб обмежити витрати на опалення.

Для стоительства и ремонтных работ купить бетон Вы сможете на нашем сайте по выгодной цене.

Отже, як утеплити дерев'яний будинок?
Утеплення будинків з бруса особливих проблем не доставляє, оскільки до рівним стін щільно прикріпити теплоізоляцію простіше, ніж до рельєфним поверхням. Тому з утепленням будинку з дерев'яного зрубу виникне більше труднощів, хоча процес утеплення цих будинків дуже схожий.
Утеплювати зовнішні стіни дерев'яного будинку потрібно через два роки після того, як він був побудований. Відбудеться повна усадка будинку і буде проведена конопатка. Щоб будинок «дихав», необхідно, щоб зайва волога виходила крізь утеплювач назовні.

Утеплюємо будинок з бруса.
В першу чергу стіни необхідно обробити антисептиком і антипіреном. Потім робимо і встановлюємо на фасад будинку обрешітку з вертикальних брусів. Перш ніж кріпити бруси довгими шурупами, необхідно зробити вертикальні пази. Утеплювач повинен входити з невеликим зусиллям в обрешітку. Відповідно, висотою брус повинен бути трохи менше, ніж товщина утеплювача.


Базальтові плити необхідно укладати, починаючи знизу, при цьому кріпити спеціальними шайбами. Уздовж всієї обрешітки на теплоізоляцію рейками кріпиться гідрозахисна мембрана для того, щоб запобігти намокання і видування циркулює потоком повітря волокон утеплювача. Завдяки рейкам буде забезпечено щільне притиснення теплоізоляційної плити і створений вентиляційний зазор, який просто необхідний для дерева.
І ось тепер можна виконувати фасадне облицювання. Тут можна використовувати сайдинг, блок-хаус або ж фасадні панелі. Облицювання зовнішніх стін потрібно виробляти так, щоб згодом туди не потрапила вода.

Утеплюємо дерев'яний будинок.
При утепленні стін такого будинку потрібно використовувати теплоізоляційні мати. На спеціальні куточки кріпиться вертикальна обрешетка. Потім необхідно розгортати мати, починаючи зверху. Поверх утеплювача вздовж горизонтальних стиків потрібно прикріпити рейки, це робиться для більш щільного прилягання, але не слід занадто сильно віджимати мат.
Також як і при утепленні будинку з брусів, поверх утеплювача кріпиться гідрозахисна мембрана. Фіксувати її потрібно контрбрусом. Потім можна приступати до монтування брусів вертикальної обрешітки для облицювання фасаду. Виконуються роботи тут також, як і в випадку будинку з брусів.

Похожие страницы: