Вибираємо освітлення в вітальню и euro-style.kiev.ua

Світло у вітальні має першорядне значення. Від правильного вибору світильника і його потужності безпосередньо залежить комфорт і затишок в домі. Фахівці рекомендують використовувати при оформленні та вітальні зональне освітлення, що дозволить територіально розділити кімнату на функціональні зони.

Широкий выбор светильников представлен на сайте интернет магазина http://euro-style.kiev.ua/catalog/osveschenie, здесь Вы сможете выбрать светильник нужной вам формы и модели.

Якщо ж говорити про стилістику елементів освітлення. Тут необхідно виходити з стилю оформлення приміщення. У тому випадку якщо саме приміщення оформлене в класичному стилі чудово виглядатиме велика люстра. Єдиний нюанс - не слід її розташовувати в самому центрі кімнати, змістите її на метр від центральної осі, тим самим ви внесете легкий дисонанс в стилістику оформлення і зробите вашу вітальню більш цікавою. Слід пам'ятати, що великі люстри підійдуть лише для високих стель, тоді як для низьких переважно вибирати стельові світильники.


Для кімнат, оформлених в сучасних технократичних стилях, оформлення ми можемо порадити використовувати оригінальні дизайнерські люстри, що володіють ефектним і неординарним зовнішнім виглядом.

В якості додаткових елементів освітлення в вітальню ми можемо порадити різні бра і торшери, які можуть використовуватися в якості точкових елементів освітлення.

Источник статьи: euro-style.kiev.ua

Похожие страницы: