Вибираємо клінкерну цеглу для фасаду

У сучасному будівництві все частіше застосовуються різні пінобетони, що дозволяють найкращим чином використовувати їх позитивні якості при помітному здешевлення всієї конструкції. Поширеним варіантом фасаду такого будинку стали конструкції з обробкою з клінкерної цегли.

Купить клинкерную плитку от лучшего производителя вы можете на сайте https://cerrad.in.ua/, гарантируется качество и надежность.

Щоб полегшити етапи робіт трехслойную кладку замінили пристроєм клінкерної вентильованого фасаду. Характерною його рисою є зазор, залишений між облицюванням і основним масивом стіни. У утворився просторі відбувається природна циркуляція потоків повітря, що сприяє видаленню парів води з будівельних конструкцій. Це створює сприятливі умови для експлуатації матеріалу несучої стіни та її теплоізоляційного захисту. В результаті продовжується термін служби будівлі, поліпшується мікроклімат в його внутрішніх приміщеннях.

Вентильований фасад під цеглу не тільки стильно виглядає, але і ефективно зберігає тепло, що дозволяє з комфортом пережити зимові холоди і заощадити на комунальних платежах. Але для вентильованих фасадів використовується не звичайні клінкерна цегла, а спеціальна плоска плитка, їх імітує.

Клінкер для фасаду виготовляється методом, подібним виготовлення теракотових панелей або справжнісіньких цегли. У його склад входить глина, кварц, слюда, оксиди заліза і каолін. Виріб перед повною готовністю проходить процедуру випалу. Таким чином отримують тонке легке штучні вироби. З тильного боку якого є пази. А профіль, до якого буде кріпитися фасадний клінкер, має гребені. Входячи в зачеплення клінкерну цеглу сідає на вентильований фасад.

Експлуатаційні якості матеріалу

Висока міцність і зносостійкість, що забезпечують термін служби більше 100 років.

Щільна структура, низька пористість, мале водопоглинання.

Стійкість до впливу хімічно активних речовин.

Здатність витримувати сильні морози. Несприйнятливість до перепадів температур.

Висока щільність, яку необхідно враховувати при розрахунку навантажень.

Простота догляду. Чи не обростає мохом і цвіллю.

Екологічна чистота. При виробництві використовуються тільки природні компоненти і барвники.

Великий вибір відтінків і фактур. Матеріал не вигорає на сонці, зберігаючи насичене забарвлення протягом тривалого часу.

Відносно висока вартість.

Існують два основних способи монтажу клінкеру для фасаду. Перший передбачає установку додаткового шару цегли з невеликим проміжком від основної стіни. Другий вимагає пристрою навісної конструкції, яка є опорою для клінкерної плитки.

Похожие страницы: