Вибираємо генератор для дачі

Уявіть собі таку ситуацію, Ви довго збиралися поїхати на дачу з друзями, а тут, як на зло, по приїзду відключили світло. Причиною цього може стати як аварія на лінії (дерево впало на стовп, порив вітру пошкодив проводку і т.д.), так і звичайні ремонтні роботи (заміна лінії електропередач). Що б відпочинок не накрився повністю, добре б заздалегідь придбати для дачі таку техніку, як генератор.

Купить качественные и надежные бензиновые генераторы Вы можете в магазине "KLONDAYK".

Генератор являє собою невеликий за розміром агрегат, який здатний генерувати електроенергію з палива (дизеля, бензину або газу). Іншими словами генератор - це мобільна електропідстанція для дому та дачі.

Вартість генератора трохи висока, але його ресурс роботи і корисність окупається з часом. На сьогоднішній день існує 3 найбільш популярних виду генераторів для дачі: бензиновий, дизельний і газовий. У даній статті ми розглянемо основні переваги та недоліки генераторів, а так само визначимо, який з усіх видів доцільніше купувати для дачної ділянки.


Бензиновий генератор
Найчастіше бензинові генератори використовуються на дачних ділянках, які відвідуються виключно для відпочинку. Так само бензиновий агрегат активно набувають господарі ділянок, на яких часто відбувається відключення електроенергії.

Перевага бензинових генераторів в наступному:
Найменша вартість агрегатів
Невеликі габарити, а відповідно, і вага
Простота у використанні
Бензинові генератори працюють на паливі Аі-92, яке є найбільш поширеним серед автолюбителів. Отже, якщо у господаря дачі є машина, завжди можна відлити трохи бензину, якщо резерв для генератора несподівано закінчився.

Що стосується недоліків бензинових генераторів, вони такі:
Найменша потужність агрегатів (не більше 7 кВт). Відповідно кількість електроприладів, яке здатний витримати цей генератор, зводиться до мінімуму.
Виникнення проблем, пов'язаних з перегрівом двигуна
Короткий час безперервної експлуатації (до 8 годин роботи)

Похожие страницы: